Archiwum
Archiwum

Archiwum (368)

wtorek, 13 luty 2018 14:06

Biura do wynajęcia

Napisał

Zapraszamy do obejrzenia biur w godzinach 8:00-16:00 przy ul. Ofiar Oświęcimskich 41/43 we Wrocławiu po wcześniejszym kontakcie z biurem ZIG. 

 

Do wynajęcia biuro na 2. piętrze w prestiżowym budynku Narodowego Banku Polskiego we Wrocławiu przy ul. Ofiar Oświęcimskich 41/43. Poniżej przedstawiamy szczegółowe dane biura.

- 30 m2 + 6m2 powierzchni wspólnej
- klimatyzacja
- winda
- internet
- biuro umeblowane 
- wideofon
- na piętrze pomieszczenie socjalne (kuchnia)

Wynajem możliwy od sierpnia 2017 r.

Szczegóły na stronie: https://www.olx.pl/oferta/do-wynajecia-biuro-36-m2-centrum-wroclaw-CID3-IDnmfEa.html

Alicja Majewska, jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki, po dziewiętnastu latach przerwy wydała płytę z premierowymi utworami, zatytułowaną: „Wszystko może się stać”. To płyta, która wzrusza, bawi, a czasami wręcz skłania do zastanowienia się nad życiem.

Są na niej piękne i mądre piosenki. Mają moc liryczno-dramatycznej Majewskiej, mądrego słowa i pięknej muzyki Korcza, która doskonale współgra z tekstami stworzonymi przez wybitnych autorów, poetów i satyryków, m.in. : Marka Grońskiego, Jacka Cygana, Artura Andrusa, Andrzeja Sikorowskiego. W piątek, 26 maja 2015 w Sali Koncertowej Radia Wrocław odbędzie się wyjątkowy koncert, którego gwiazdą będzie Alicja Majewska. Towarzyszyć jej będzie kwartet smyczkowy, a przy fortepianie zasiądzie znakomity kompozytor, aranżer, dyrygent i twórca wielu przebojów – Włodzimierz Korcz. Zagrają piosenki z nowej płyty Artystki „Wszystko może się stać”.

„Wszystko może się stać” koncert w wykonaniu Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza, z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego.

 

 

26 maja 2017 r. (piątek), godz. 19:00

Sala Koncertowa Radia Wrocław, ul. Karkonoska 10

Bilety: 75 i 90 zł

CENA SPECJALNA: 65 i 80 zł

rezerwacja telefoniczna: 71 78 02 426 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie z cyklu "O podatkach przy kawie", które odbędzie się już 17 maja 2017 roku w godz. 10:00 - 13:00 w Centrum Biznesowo-Konferencyjnym ZIG-Pracodawcy i Przedsiębiorcy przy ul. Ofiar Oświęcimskich 41/43 we Wrocławiu. 

Tym razem spotkanie dotyczyć będzie tematyki podatku u źródła po zmianach 2017 r., czyli o należnościach za usługi zagraniczne.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego poniżej:

 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 w terminie do dnia 15.05. 2017 r.

lub przesłanie zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem 71 79 50 656

 

 

Bezpłatny udział dla przedsiębiorców. Pierwszeństwo dla Członków ZIG. Ilość miejsc ograniczona.

 

W dniach 25-26 maja Dziennik Gazeta Prawna zorganizuje w Gdyni ogólnopolski kongres Perły Samorządu, adresowany do jednostek samorządu terytorialnego, agend rządowych, biznesu oraz mediów. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Rozwoju; patronat instytucjonalny Związek Miast Polskich oraz Związek Powiatów Polskich.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.  Liczba miejsc na kongresie jest ograniczona, dlatego już dziś zachęcamy do dokonania rejestracji. Dla osób, które zarejestrują się do dnia 12 kwietnia oferujemy cenę specjalną uczestnictwa w wysokości 159 złotych netto (regularna cena biletu to 199 złotych netto).

Zgłoszenia można dokonać online, pod poniższym linkiem: www.gazetaprawna.pl/konferencje/perlysamorzadu2017/rejestracja

W programie wydarzenia zaplanowaliśmy wiele ciekawych sesji i paneli:

 sesje i panel dyskusyjne:

- Sieć szpitali - pułapka, czy szansa dla samorządów w kreowaniu polityki zdrowotnej

- Jak cię widzą, tak głosują, czyli nowoczesna polityka informacyjna w samorządach

- Jak znaleźć pieniądze i nie wpaść w kłopoty?

- Inteligentne samorządy, czyli jak informatyzacja może zmienić funkcjonowanie administracji i społeczności lokalnych?

- OZE i skuteczna polityka energetyczna wyzwaniem dla samorządów

- Elektromobilność – ambitny projekt w oczach samorządów

- Nie trendy droga, czyli samorządowe mody

- Smart city - kiedy i dlaczego tak późno?

- Czy rządowe i gminne programy mogą pomóc w aktywizacji sportowej dzieci i młodzieży?

- Samorządy na półmetku - bilans zysków i strat

 

wieczorny bankiet

 gale wręczenia wyróżnień w Rankingach Dziennika Gazety Prawnej: Perły Samorządu, Internetowa Perła Samorządu i Aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży

Więcej informacji na stronie projektu, pod poszczególnymi zakładkami: www.gazetaprawna.pl/konferencje/perlysamorzadu2017

Zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie z cyklu "O podatkach przy kawie", które odbędzie się już 6 kwietnia 2017 roku w godz. 10:00 - 13:00 w Centrum Biznesowo-Konferencyjnym ZIG-Pracodawcy i Przedsiębiorcy przy ul. Ofiar Oświęcimskich 41/43 we Wrocławiu. 

Tym razem spotkanie dotyczyć będzie polityki cen transferowych w roku bieżącym w obliczu wprowadzonych zmian.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego poniżej:

 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 w terminie do dnia 5.04. 2017 r.

lub przesłanie zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem 71 79 50 656

 

Bezpłatny udział dla przedsiębiorców. Pierwszeństwo dla Członków ZIG. Ilość miejsc ograniczona.

 

 

Firma „STASZYŃSKA” Bramy to prężnie działająca Firma w sektorze stolarki otworowej. W oparciu o 15-letnie doświadczenie Firma „STASZYŃSKA” Bramy - oferuje swoim Klientom usługi bramiarskie świadczone na najwyższym poziomie.

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem oraz kompleksowym zaopatrzeniem Inwestorów, jak i Klientów Indywidualnych w stolarkę bramową. Specjalizujemy się w m.in.: bramach segmentowych przemysłowych, bramach garażowych ocieplanych, bramach rolowanych, bramach szybkobieżnych, jak i automatyce bramowej. Gwarantujemy sprawną oraz kompleksową obsługę poprzez rozmowy, konsultacje z Ekspertami Technicznymi, pomiary wykonywane na budowie, przygotowanie ofert, jak i dostawę oraz montaż.

Umów się z Nami na BEZPŁATNY pomiar – przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.
Zapraszamy do kontaktu:

www.staszynska.pl | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.: 74 / 660-63-19 | Tel. Kom.: 535-928-334

Dnia 9 marca 2017 roku w Starym Klasztorze we Wrocławiu odbył się jeden z najbardziej prestiżowych plebiscytów kulturalnych na Dolnym Śląsku – "Nagroda Kulturalna Gazety Wyborczej WARTO 2017".

Tegorocznym nominowanym, a była to już jego druga nominacja w tym plebiscycie (pierwszy raz w 2015 r.) w kategorii Literatura został Pan Rafał Różewicz. Znany poeta, redaktor i recenzent kulturalny. W latach 2015 – 2016 tworzył czasopismo "2Miesięcznik. Pismo ludzi przełomowych", w którym wielu zdolnych poetów młodego pokolenia publikowało swoje prace. Pan Rafał Różewicz publikował m.in., w Odrze, Wakacie, Arteriach, Akancie, Redzie, Cegle, Szafie, Pressjach, Zeszytach Poetyckich, Pomostach, artPAPIERZE. Laureat wielu nagród m.in: pierwszej nagrody "XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. K.K. Baczyńskiego 2014". Został wyróżniony w XI Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Złoty Środek Poezji" 2015 na najlepszy poetycki debiut książkowy roku 2014 za tom "Product placement". Za ten sam tom był nominowany do "Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej Silesius 2015" w kategorii debiut roku.

Pan Rafał Różewicz jest również Specjalistą ds. promocji oraz
redaktorem naczelnym magazynu gospodarczego "Horyzonty" w Zachodniej Izbie Gospodarczej – Pracodawcy i Przedsiębiorcy.

W imieniu całego zespołu ZIG chcemy pogratulować oraz życzyć wytrwałości, weny oraz pogody ducha, abyś nadal obdarowywał nas swoją wspaniałą poezją.

 

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. z o. o. pod patronatem Marszałka województwa dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego w dniach od 3 do 6 kwietnia bieżącego roku organizuje wizytę gospodarczą na Białoruś pod hasłem MOŻLIWOŚCI BIZNESOWE DLA POLSKICH FIRM NA BIAŁORUSI ORAZ RYNKACH WSCHODNICH”.

Misja ma na celu zapoznanie dolnośląskich przedsiębiorców z warunkami wymiany handlowej z przedsiębiorstwami reprezentowanymi przez WydziałBiałoruskiej Izby Przemysłowo- Handlowej w Brześciu oraz inwestowania i prowadzenia działalności gospodarczej na terenie białoruskiej Wolnej Strefy Ekonomicznej BRZEŚĆ.

Misja będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów  i przeprowadzenia indywidualnych rozmów handlowych z przedstawicielami białoruskich firm zainteresowanych współpracą gospodarczą  z przedsiębiorstwami z Polski. 

Zapraszamy do zapoznania się z warunkami udziału w Misji.

Czekamy na Państwa zgłoszenia.

Jest mi bardzo miło poinformować, że broszura o Team Europe jest już dostępna na stronie Przedstawicielstwa. 
Wykonawca broszury, Euractiv również dziś rozpoczął promocję tej broszury na swojej stronie – tam otwiera się ona w atrakcyjnej wersji 'flipbook'. Jest to jeden z wielu kroków, które podejmujemy, aby promować sieć i nadać więcej rozgłosu ofercie ekspertów Team Europe. 
Zapraszamy do przejrzenia linków:
 
 
Strona 1 z 27