19 czerwca 2017 roku w Centrum Kongresowym w Kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się V edycja Wrocławskiego Forum Kobiet, organizowanego przez Zachodnią Izbę Gospodarczą – Pracodawcy i Przedsiębiorcy. Pod tegorocznym hasłem „Kobieta o każdej porze dnia” będziemy rozmawiać o specyfice wystąpień publicznych i o tym, jak skutecznie przemawiać, żeby być słuchanym i czerpać z tego satysfakcję. Poznamy również tajniki wizerunku, udanej stylizacji oraz opowiemy o działaniach związanych ze skuteczną profilaktyką zdrowia u kobietPonadto, z gwiazdami tegorocznego Forum, poruszymy szeroko pojętą tematykę inteligentnego domu. Będziemy rozmawiać nie tylko o architekturze nowoczesnych domów i mieszkań, ale też o świadomym zarządzaniu domowym budżetem.

 

Patronem Głównym wydarzenia jest firma KRUK S.A. Poprzednie edycje Forum Kobiet cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorczych i aktywnych zawodowo kobiet – rokrocznie przyciągając ponad 500 przedstawicielek wrocławskiego i dolnośląskiego biznesu, świata mediów, kultury i nauki.

 

Gośćmi V edycji będą: Beata Tadla – polska dziennikarka radiowa i telewizyjna, mówca motywacyjny i trener głosu, była gospodyni głównego wydania Faktów, a następnie Wiadomości, Mistrzyni Mowy Polskiej, uczestniczka licznych kampanii społecznych oraz akcji charytatywnych; Krzysztof Ibisz – osobowość telewizyjna, Laureat trzech Wiktorów Publiczności oraz dwóch Telekamer, od 2014 roku gospodarz polskiej edycji Tańca z Gwiazdami – najbardziej prestiżowego programu rozrywkowego świata, a także następujących wydarzeń telewizyjnych m.in. Jak oni śpiewają, czy Sopot Top Trendy Festiwal; Tomasz Jacyków – popularny krytyk mody i stylista, jeden z najbardziej wpływowych Polaków według tygodnika „Newsweeek” oraz jeden z najbardziej wpływowych Gentelmenów według miesięcznika „Gentelman”, twórca ponad tysiąca kostiumów do spektakli teatralnych; Elżbieta Lange – psychodietetyk, diet coach, trenerka zdrowego trybu życia, ekspert w programach TV, m.in. Dzień dobry TVN, Pytanie na Śniadanie, autorka publikacji książkowej Gdybym tylko schudła; Andrzej Wierzbicki i Tomasz Szmidt – gwiazdy programu Ostre Cięcie.

 

Podobnie jak przy okazji organizacji poprzednich edycji V Wrocławskie Forum Kobiet zostanie podzielone na panele dyskusyjne. Będą one poświęcone wystąpieniom publicznym, z wykładem Beaty Tadli i rozmową z Krzysztofem Ibiszem; kolejne – wystrojowi i architekturze nowoczesnych domów oraz mieszkań. Panel zatytułowany „Zamieszkać w inteligentnym domu?” poprowadzi Aldona Mioduszewska – Dyrektor Marketingu Galerii Wnętrz DOMAR S.A. Jednak inteligentny dom to również finanse, ich świadome planowanie, wydawanie i oszczędzanie. Na to pytanie w panelu „O finansach przy kawie” odpowiedzą Magdalena Jarocka-Trelakdyrektor ds. transakcji strategicznych, obszaru transakcji strategicznych i relacji z klientami w Grupie Kapitałowej KRUK oraz Dominika Nawrocka – propagatorka edukacji finansowej dla kobiet, dzieci i rodzin, autorka książki Kobieta i pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet.

 

 Ponadto wśród tegorocznych paneli dyskusyjnych znajdą się tematy poświęcone wizerunkowi, stylizacji i profilaktyce zdrowia u kobiet. Tomasz Jacyków i włoskie marki premium: MaxMara i PATRIZIA PEPE przedstawią najnowsze trendy ze światowych wybiegów. Dr n. med. Magdalena Wawrzyńska opowie jak rozpoznać objawy choroby i zawału serca, Elżbieta Lange zdradzi tajemnice zdrowej diety, zaś Andrzej Wierzbicki i Tomasz Szmidt opowiedzą o tym jak bawić się włosami, by komponowały się z naszym wyglądem. Patronem rozmowy z Elżbietą Lange jest Wydawnictwo Zwierciadło, organizator akcji „KOCHAM NIE TRUJĘ’’.  

 

Wrocławskie Forum Kobiet, począwszy od pierwszej edycji zorganizowanej w 2013 roku, jest miejscem spotkań kobiet, które odniosły sukces w biznesie, nauce czy kulturze i potrafią swoim entuzjazmem oraz pasją zarażać innych ludzi. Dotychczas gośćmi specjalnymi Wrocławskiego Forum Kobiet byli: Ewa Michnik, Ewa Mańkowska, Agata Młynarska, Dorota Wellman, Alicja Węgorzewska, Katarzyna Skrzynecka, Marta Kuligowska, Wojciech Eichelberger, Katarzyna Miller, Jarosław Kret, dr Damian Nasulicz i Agnieszka Maciąg.

 

Tradycyjnie jak co roku udział we Wrocławskim Forum Kobiet jest bezpłatny. Tym bardziej zapraszamy, zarówno Panie jak i Panów, do udziału w czerwcowej imprezie – największej tego typu na Dolnym Śląsku.

 

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez wypełnienie:

FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO 

 

 

lub przesłanie zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w terminie do: 12 czerwca 2017 r.

 

 Patron Strategiczny

 

Patron główny

 

 

 

 

 

Patronat honorowy

 

 logotyp_patronat_wicemarszalek_pion.jpg

logo_Rady_Kobiet.jpg

 

 

Patroni złoci

 

 

 

impel_CMYK-01_bez_gradientu-01-01.jpg

 Logo_black.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Patroni srebrni

logo_jpeg.jpg

 dozamel_-_znak_literniczy.jpg

 archicom.jpg

unident_union.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Patroni medialni

 

 

logo_prw_podluzny_bezczestotliwosci.jpg

 

 

 

 

 

qbusines.png

 

Więcej w tej kategorii: « IV edycja