środa, 12 grudzień 2018 07:52

Zapraszamy na Największy w Polsce POKAZ MAGII z udziałem mistrza Marcina Muszyńskiego!

Pokaz  połączony jest z największą w Polsce Galą Zwycięzców dzieci, które pokonały nowotwór. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na leczenie podopiecznych Fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową"?

Marcin Muszyński to jeden z najwybitniejszych iluzjonistów w Polsce, finalista programu „Mam talent”, emitowanego na antenie stacji TVN. Jego pokazy to nie tylko seria sztuczek i iluzji, ale spektakularnie wyreżyserowane, magiczne opowieści. W swoim repertuarze mistrz wykorzystuje najtrudniejsze projekty iluzjonistyczne na świecie. Magik potrafi zaczarować swoim występem publiczność, dlatego udział w widowisku z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem. Na scenie nie zabraknie niezwykłych atrakcji, m.in. znikającej modelki, lewitującej wysoko nad ziemią asystentki, fruwającego fortepianu czy spektakularnego przecięcia iluzjonisty na pół, po którym odcięte nogi same odjadą na rowerze! To wszystko, to tylko część wielkiego pokazu magii i czarodziejskich sztuczek.

POKAZ MAGII odbędzie się 15 grudnia 2018 r. w Sali Audytoryjnej Wrocławskiego Centrum Kongresowego. Wydarzenie organizuje Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, a dochód ze sprzedaży wejściówek będzie przeznaczony na małych pacjentów leczących się w Przylądku Nadziei.

Wesprzyj chore dzieci i spraw sobie lub swoim bliskim wspaniały prezent! 

Bilety w cenie: 90 zł, 120 zł, 140 zł (dla dorosłych) i 45 zł, 60 zł, 70 zł (dla dzieci i młodzieży do 16. roku życia)  Zakup biletów

Link do wydarzenia