poniedziałek, 11 czerwiec 2018 10:46

Zostań naszym ekspertem biznesu! Ogłaszamy nabór artykułów do nr 3/2018 magazynu "Horyzonty"

Zostań naszym ekspertem biznesu! Ogłaszamy nabór do kolejnego nr 3/2018 magazynu "Horyzonty". Na Państwa propozycje czekamy do 15.07.2018 r. Zapraszamy do współtworzenia opiniotwórczego medium Zachodniej Izby Gospodarczej - Pracodawcy i Przedsiębiorcy. 

Wymogi redakcyjne znajdują się TUTAJ

Artykuły eksperckie bądź naukowe prosimy przesyłać na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

Autorzy, którzy już wcześniej podjęli z nami współpracę swoje propozycje mogę zamieszczać bezpośrednio przez szablon Wordpress po zalogowaniu do panelu administratora horyzonty.zig.pl jako szkic wpisu. 

Dodatkowych informacji udzieli Państwu w tej sprawie Agnieszka Wojciechowska, redaktor naczelny magazynu "Horyzonty": Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.