czwartek, 04 styczeń 2018 11:40

III KARNAWAŁOWY BAL JAZZOWY

III KARNAWAŁOWY BAL JAZZOWY

Jeśli zastanawiacie się jak spędzić Karnawał, szukacie dobrej zabawy i rozrywki na najwyższym poziomie, to w imieniu Ośrodka Kultury i Sztuki we Wrocławiu (OKiS) oraz Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego Wrocław, zapraszamy Państwa na III KARNAWAŁOWY BAL JAZZOWY!

Motywem przewodnim Balu jest klimat i muzyka Nowego Orleanu lat 20-tych i 30-tych, jazz tradycyjny, ognisty swing, który porwie do tańca nawet najbardziej opornych!

Patronem Balu jest legendarny Louis "Sachmo" Armstrong. Zabawę zapewnią dwa znakomite zespoły, legendarna Asocjacja Hagaw, wielokrotnie nagradzana, znana ze doskonałych wykonań jazzu tradycyjnego oraz wrocławskie Dreaming Ukulele, specjalizujące się w muzyce lat 20-tych i 30-tych, które wystąpi z gościnnym udziałem znanego wszystkim miłośnikom jazzu tradycyjnego puzonistę (TB.) - Jana Młynarczyka. W tym roku Bal będzie stał pod znakiem śpiewu, gdyż na scenie wystąpią znakomite wokalistki, Kaja Tyzenhauz (z Asocjacją Hagaw) oraz Marzena Słowik (z Ukulele Dreaming Trio), które wprowadzą gości w klimat niepowtarzalnej muzyki klubów jazzowych Nowego Orleanu. Prowadzenie imprezy Janusz Cedro.
Naszych gości zachęcamy do przebrania się w stroje nawiązujące do epoki, gdyż podczas Balu wybrany zostanie Król i Królowa Balu, nie zabraknie konkursów z nagrodami, a energię do tańca zapewnią ciepłe i zimne przekąski.


Bal odbędzie się w dniu 2018-02-10 w Klubi Muzycznym Liverpool we Wrocławiu, a cena biletu to 99 zł od osoby. W cenie atrakcje muzyczne wieczoru oraz ciepły i zimny bufet.


Nie zwlekaj, już dziś zapewnij sobie znakomitą zabawę w Karnawale 2018 i zarezerwuj miejsce na Balu!


Nie zapomnij również powiadomić swoich znajomych https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f4c/1/16/1f642.png Ilość miejsc ograniczona!

KONTAKT:
Biuro Organizacyjne "III Karnawałowego Balu Jazzowego"- tel. 601 418 796, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej w tej kategorii: « Informacja