Uwaga
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.
czwartek, 04 styczeń 2018 11:40

III KARNAWAŁOWY BAL JAZZOWY

III KARNAWAŁOWY BAL JAZZOWY

Jeśli zastanawiacie się jak spędzić Karnawał, szukacie dobrej zabawy i rozrywki na najwyższym poziomie, to w imieniu Ośrodka Kultury i Sztuki we Wrocławiu (OKiS) oraz Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego Wrocław, zapraszamy Państwa na III KARNAWAŁOWY BAL JAZZOWY!

Motywem przewodnim Balu jest klimat i muzyka Nowego Orleanu lat 20-tych i 30-tych, jazz tradycyjny, ognisty swing, który porwie do tańca nawet najbardziej opornych!

Patronem Balu jest legendarny Louis "Sachmo" Armstrong. Zabawę zapewnią dwa znakomite zespoły, legendarna Asocjacja Hagaw, wielokrotnie nagradzana, znana z doskonałych wykonań jazzu tradycyjnego oraz wrocławskie Dreaming Ukulele, specjalizujące się w muzyce lat 20-tych i 30-tych, które wystąpi z gościnnym udziałem znanego wszystkim miłośnikom jazzu tradycyjnego puzonistą (TB.) - Janem Młynarczykiem. W tym roku Bal będzie stał pod znakiem śpiewu, gdyż na scenie wystąpią znakomite wokalistki, Kaja Tyzenhauz (z Asocjacją Hagaw) oraz Marzena Słowik (z Ukulele Dreaming Trio), które wprowadzą gości w klimat niepowtarzalnej muzyki klubów jazzowych Nowego Orleanu. Prowadzenie imprezy Janusz Cedro.
Naszych gości zachęcamy do przebrania się w stroje nawiązujące do epoki, gdyż podczas Balu wybrany zostanie Król i Królowa Balu, nie zabraknie konkursów z nagrodami, a energię do tańca zapewnią ciepłe i zimne przekąski.


Bal odbędzie się w dniu 2018-02-10 w Klubie Muzycznym Liverpool we Wrocławiu, a cena biletu to 99 zł od osoby. W cenie atrakcje muzyczne wieczoru oraz ciepły i zimny bufet.


Nie zwlekaj, już dziś zapewnij sobie znakomitą zabawę w Karnawale 2018 i zarezerwuj miejsce na Balu!


Nie zapomnij również powiadomić swoich znajomych Ilość miejsc ograniczona!

KONTAKT:
Biuro Organizacyjne "III Karnawałowego Balu Jazzowego"- tel. 601 418 796, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Galeria

{gallery}859{/gallery}