Uwaga
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.
środa, 21 czerwiec 2017 07:07

Jubileuszowe V Wrocławskie Forum Kobiet zakończyło się ogromnym sukcesem

Kilkaset osób wzięło udział w organizowanym przez Zachodnią Izbę Gospodarczą – Pracodawcy i Przedsiębiorcy V Wrocławskim Forum Kobiet, które odbyło się 19 czerwca w Centrum Kongresowym w Kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu pod hasłem Kobieta o każdej porze dnia. Gośćmi Specjalnymi tegorocznej edycji, integrującej mieszkanki Wrocławia i Dolnego Śląska, pod Patronatem Głównym firmy KRUK SA, byli:

Beata Tadla – polska dziennikarka radiowa i telewizyjna, mówca motywacyjny i trener głosu, była gospodyni głównego wydania Faktów, a następnie Wiadomości, Mistrzyni Mowy Polskiej, uczestniczka licznych kampanii społecznych oraz akcji charytatywnych;

Krzysztof Ibisz – osobowość telewizyjna, Laureat trzech Wiktorów Publiczności oraz dwóch Telekamer, od 2014 roku gospodarz polskiej edycji Tańca z Gwiazdami – najbardziej prestiżowego programu rozrywkowego świata, a także następujących wydarzeń telewizyjnych m.in. Jak oni śpiewają, czy Sopot Top Trendy Festiwal;

Tomasz Jacyków – popularny krytyk mody i stylista, jeden z najbardziej wpływowych Polaków według tygodnika „Newsweeek” oraz jeden z najbardziej wpływowych Gentelmenów według miesięcznika „Gentelman”, twórca ponad tysiąca kostiumów do spektakli teatralnych;

Elżbieta Lange – psychodietetyk, diet coach, trenerka zdrowego trybu życia, ekspert w programach TV, m.in. Dzień dobry TVN, Pytanie na Śniadanie, autorka publikacji książkowej „Gdybym tylko schudła”.

Dominika Nawrocka – propagatorka edukacji finansowej dla kobiet, dzieci i rodzin, autorka książki „Kobieta i pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet;

Andrzej Wierzbicki i Tomasz Szmidt – gwiazdy programu Ostre Cięcie.

Otwarcia Forum Kobiet dokonała Eliza Greber – Wiceprezes Zachodniej Izby Gospodarczej – Pracodawcy i Prezedsiębiorcy. Następnie Ewa Mańkowska – Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego i Barbara Pokorny – Wiceprzewodnicząca Rady Zachodniej Izby Gospodarczej – Pracodawcy i Przedsiębiorcy życzyły wszystkim uczestniczkom i uczestnikom pozytywnych wrażeń.

Podobnie jak przy okazji organizacji poprzednich edycji V Wrocławskie Forum Kobiet zostało podzielone na panele dyskusyjne. Pierwszy panel pt. Motywujący poranek zainaugurował wykład Beaty Tadli – tegorocznej prowadzącej Forum Kobiet, który dotyczył umiejętności łatwego przemawiania i tego, za pomocą jakich zabiegów, wspomnianą łatwość uzyskać. Następnie miała miejsce rozmowa pomiędzy Beatą Tadlą a Krzysztofem Ibiszem poruszająca tematykę motywacji i wystąpień publicznych. Po niej nastąpiła kolejna rozmowa – tym razem z Krzysztofem Ibiszem, Tomaszem Jacykowem i Iwoną Gnach-Olejniczak – twórczynią Kliniki Unident Union Dental Spa, o tym jak ważny jest zdrowy i piękny uśmiech dla naszego wizerunku.

W panelu pt. Inspirujące popołudnie, o tym, jak ładnie zamieszkać w inteligentnym domu z Aldoną Mioduszewską – Dyrektor Marketingu Galerii Wnętrz DOMAR miały przyjemność rozmawiać: Dominika Nawrocka i Magdalena Jarocka – Trelak – Dyrektor ds. Transakcji Strategicznych, Obszaru Transakcji Strategicznych i Relacji z Klientami w Grupie Kapitałowej KRUK.

Po intensywnych dyskusjach z udziałem tegorocznych gwiazd przyszła chwila na porady związane z zakupem jak najlepszego samochodu, który mógłby stanąć w garażu inteligentnego domu. Tę część programu poprowadziła Anna Malarz – przedstawicielka Autoryzowanego Dealera AUDI Centrum Wrocław.

W lekcji dobrego stylu Tomasz Jacykow wraz z markami MaxMara i Patrizia Pepe przedstawił najnowsze trendy ze światowych wybiegów, w czasie której była mowa szczególnie o tzw. dress code w biznesie, o modowych wpadkach i błędach w ubiorze. Po tej lekcji przyszedł czas na rozmowę z gwiazdami programu Ostre Cięcie: Andrzejem Wierzbickim i Tomaszem Szmidtem, którzy opowiedzieli o tym, jak dbać o włosy tak, aby komponowały się z naszym wyglądem.

W ostatnim panelu pt. Popołudnie dla zdrowia dr n. Med. Magdalena Wawrzyńska – specjalista kardiolog, adiunkt Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i kardiolog interwencyjny opowiedziała o tym, jak rozpoznać objawy zawału na czas, a przy tym obaliła mity dotyczące tego, jak wygląda on u kobiet.

Elżbieta Lange natomiast przedstawiła uczestniczkom porady dotyczące skutecznego odchudzania i czy można to zrobić bez uszczerbku na zdrowiu.

Na koniec Zoja Porwisiak – profesjonalny kosmetolog z Salonu Urody Beata Trawińska opowiedziała wszystkim zebranym o tym, jak zachować jędrność skóry i o korzyściach z niej wynikających.

Zwieńczeniem V Wrocławskiego Forum Kobiet było krótkie podsumowanie imprezy, wraz z losowaniem nagród ufundowanych przez patronów, poprowadzone przez Elizę Greber – Wiceprezes Zarządu ZIG – Pracodawcy i Przedsiębiorcy oraz Beatę Tadlę.

Już po raz kolejny Wrocławskie Forum Kobiet cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, przyciągając do Centrum Kongresowego w Kompleksie Hali Stulecia kilkaset kobiet – mieszkanek Wrocławia i Dolnego Śląska. Ponownie nie zabrakło bowiem znanych i interesujących gości oraz merytorycznych rozmów. Całość imprezy można zatem uznać za ogromny sukces, który sprawia, że już teraz zapraszamy Państwa na VI edycję Forum Kobiet w 2017 roku.

Jednocześnie chcemy podziękować naszym Patronom za pomoc w organizacji imprezy:

Patron Honorowy: Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego, Wrocławska Rada Kobiet powołana przez Prezydenta Miasta Wrocławia;

Patron Strategiczny: CitiGold Bank Handlowy;

Patron Główny: KRUK SA;

Patron Złoty: Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o., Vega Fashion Group wraz z markami MaxMara i Patrizia Pepe, Viessmann Sp. z o.o., Nespresso S.A., Salon Urody Beata Trawińska, Protecta sp z o.o., Impel S.A., BoConcept, INGLOT Sp. z o.o;

Patron Srebrny: Galeria Wnętrz DOMAR S.A. BlanX, Dozamel Sp. z o.o, Art Hotel, Wrocławskie Przedsiębiorstwo Hala Ludowa Sp. z o.o., F&F, Archicom SA,, Grape Hotel, UNIDENT UNION Dental Spa, SUPER-PHARM Poland, Orfin Studio s.c., Onninen Sp. z o.o, Danfoss Polska, Oxytree Solutions Poland Sp z o.o.;

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia:

Galeria

{gallery}788{/gallery}