wtorek, 06 czerwiec 2017 08:38

Oxyprogram - Oxytree Solutions Program

Lokowanie oszczędności w aktywa, takie jak drewno, to doskonała alternatywa dla tradycyjnych sposobów inwestowania. Wartość drewna na rynku stale wzrasta – składa się na to zarówno zapotrzebowanie na surowiec, jak i zmniejszające się zasoby wynikające z masowej wycinki lasów. Zarabianie na drewnie może wydawać się rzeczą skomplikowaną. Dzięki Oxyprogramowi, opartemu na szybko rosnących drzewach Oxytree, możliwe jest na bezpiecznych i przejrzystych zasadach.

Czym jest Oxyprogram?

Oxyprogram to jeden z produktów oferowanych przez Oxytree Solutions Poland. Klienci w ramach umowy kupują sadzonki Oxytree. Zakupione drzewa zostają posadzone na gruntach należących do firmy. W cenie Oxytree ujęte są sadzonki oraz usługi związane z zakładaniem i pielęgnacją uprawy przez okres jednego cyklu. Z uwagi na bardzo szybki wzrost Oxytree, drewno pozyskiwać można już po 6 latach od założenia plantacji. Drewno jest własnością klienta, jednak firma Oxytree Solutions Poland gwarantuje opcję odkupu surowca na z góry ustalonych zasadach, co jest gwarancją osiągniecia oczekiwanego zysku.

Korzyści z Oxyprogramu

W ramach Oxyprogramu dostępne są trzy pakiety, które zostały dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. W zależności od wybranej opcji i okresu inwestycji, przewidywane zyski mogą wynosić nawet 8%-17% w skali roku.
Bezpieczeństwo inwestycji
Każdego roku niezależna firma doradcza KPMG przeprowadza audyt ilości oraz zasad dystrybucji drzew. Dodatkowo, aby wykluczyć straty wynikające ze zdarzeń losowych, każda plantacja ubezpieczona jest od pożaru, powodzi, suszy i innych tego typu następstw przez Generali Group.

W dobie niestabilnej sytuacji na rynkach światowych i niskiego oprocentowania lokat bankowych warto zainwestować w dobra fizyczne, które dają nam nie tylko gwarancję bezpieczeństwa, ale i satysfakcjonujący zwrot z inwestycji. Oxyprogram jest doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy poszukują tego typu rozwiązań.