wtorek, 25 kwiecień 2017 07:46

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz w Sali Koncertowej Radia Wrocław

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Alicja Majewska, jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki, po dziewiętnastu latach przerwy wydała płytę z premierowymi utworami, zatytułowaną: „Wszystko może się stać”. To płyta, która wzrusza, bawi, a czasami wręcz skłania do zastanowienia się nad życiem.

Są na niej piękne i mądre piosenki. Mają moc liryczno-dramatycznej Majewskiej, mądrego słowa i pięknej muzyki Korcza, która doskonale współgra z tekstami stworzonymi przez wybitnych autorów, poetów i satyryków, m.in. : Marka Grońskiego, Jacka Cygana, Artura Andrusa, Andrzeja Sikorowskiego. W piątek, 26 maja 2015 w Sali Koncertowej Radia Wrocław odbędzie się wyjątkowy koncert, którego gwiazdą będzie Alicja Majewska. Towarzyszyć jej będzie kwartet smyczkowy, a przy fortepianie zasiądzie znakomity kompozytor, aranżer, dyrygent i twórca wielu przebojów – Włodzimierz Korcz. Zagrają piosenki z nowej płyty Artystki „Wszystko może się stać”.

„Wszystko może się stać” koncert w wykonaniu Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza, z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego.

 

 

26 maja 2017 r. (piątek), godz. 19:00

Sala Koncertowa Radia Wrocław, ul. Karkonoska 10

Bilety: 75 i 90 zł

CENA SPECJALNA: 65 i 80 zł

rezerwacja telefoniczna: 71 78 02 426 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 3923 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 25 kwiecień 2017 07:53