czwartek, 09 marzec 2017 07:40

TARBUD 2017 - ŚWIĘTO BUDOWNICTWA I KAMIENIARSTWA W HALI STULECIA. Impreza nie tylko dla branży!

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Niespełna miesiąc pozostał do rozpoczęcia corocznych targów TARBUD. Do branży budowalnej dołączyły firmy, które dotychczas gościły w Hali Stulecia na targach KAMIEŃ. Na wystawców jak i na wszystkich odwiedzających czeka w tym roku mnóstwo nowości i atrakcji targowych.

NOWOŚĆ! Do TARBUDU dołączy branża kamieniarska.

Zbliżająca się edycja będzie pierwszą, w której pod dachem Hali Stulecia spotkają się przedstawiciele dwóch, coraz bardziej przenikających się branż: budownictwa i kamieniarstwa. Rozwinięcie dotychczasowej formuły TARBUDU i połączenie z innym wydarzeniem targowym, jakim jest KAMIEŃ jest odpowiedzią na liczne sugestie naszych klientów oraz coraz wyraźniej rysujące się tendencje wzajemnego przenikania się branż kamieniarskiej i budowlanej na płaszczyźnie biznesowej.

NOWOŚĆ! Business Mixer 2017

Atrakcją i nowością tegorocznych targów TARBUD będzie Business Mixer, czyli spotkanie uczestników w mniej formalnej konwencji, sprzyjającej nawiązywaniu relacji i wymianie kontaktów.

Ta formuła działań networkingowych jest doskonale w świecie biznesu znana, a ich skuteczność potwierdzona. Bo nie ma lepszego sposobu na dotarcie do potencjalnego klienta lub kontrahenta niż bezpośrednie spotkanie twarzą w twarz. Okazji do nawiązania relacji biznesowych nie braknie, co zapewni bogata reprezentacja firm z branż budowlanych i kamieniarskich. Pracownie architektoniczne z pewnością docenią możliwość zaprezentowania się potencjalnym zleceniodawcom, czyli deweloperom. Ci ostatni będą mogli spotkać się np. z producentami materiałów budowlanych i kamieniarskich, prefabrykatów, elementów wyposażenia domów i wykończenia wnętrz. Nawiązaniem relacji z większością z nich będą z pewnością zainteresowane przedsiębiorstwa transportowe, dostawcy specjalistycznych maszyn i pojazdów budowlanych.

Atrakcje nie tylko dla wystawców.

Na wydarzeniu nie zabraknie również atrakcji dla odwiedzających targi. Bogaty program wykładów, liczne pokazy i prezentacje nowych produktów oraz technik wykończeniowych, strefa porad i punktów konsultacyjnych, warsztaty i zajęcia z majsterkowania to niektóre z propozycji kierowanych do osób, które kupiły mieszkanie, wykańczają dom jak również do wszystkich, którzy szukają najnowocześniejszych rozwiązań w budownictwie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.tarbud.wroclaw.pl a program atrakcji towarzyszących uaktualniany jest na bieżąco.

* TARBUD to największe wydarzenie branży budowlanej i kamieniarskiej na Dolnym Śląsku, gromadzące blisko 200 wystawców, m.in. producentów i dostawców materiałów, narzędzi, maszyn i chemii budowlanej, firm specjalizujących się w usługach z zakresu stolarki otworowej, techniki sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej oraz elektrycznej. Podczas wydarzenia prezentowane są najnowsze technologie, nowatorskie rozwiązania w obszarze projektowania przestrzeni zewnętrznej, ekologiczne i ekonomiczne podejście do architektury. Organizatorzy przygotowują liczne konkursy zarówno dla wystawców jak i gości. Trzy dni targów gromadzą ponad 10 000 odwiedzających. Podczas najbliższej edycji do dyspozycji wystawców przeznaczono blisko 4000 m2 powierzchni wystawienniczej pod zabytkową kopułą Hali Stulecia oraz 2000 m2 na placu pod Iglicą. 

 

Czytany 4635 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 09 marzec 2017 07:48