wtorek, 28 luty 2017 08:25

Bezpłatne Warsztaty Druku 3D dla firm

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

OMNI3D wraz z Zachodnią Izbą Gospodarczą - Pracodawcy i Przedsiębiorcy, zapraszają na Bezpłatne Warsztaty Druku 3D dla Firm.OMNI3D to polski producent przemysłowych drukarek 3D. Firma już od pół roku organizuje podobne warsztaty druku 3D w Poznaniu. Marcowe spotkanie w Zachodniej Izbie Gospodarczej to pierwsze tego typu wydarzenie we Wrocławiu.

Spotkania kierowane są do firm przemysłowych, a w szczególności do Dyrektorów i Specjalistów w działach: utrzymania ruchu, technicznym, narzędziowym, R&D i prototypowania.

Celem Warsztatów jest przybliżenie tematyki druku 3D i sposobów jego wykorzystania w przemyśle. Uczestnicy zdobywają też praktyczne umiejętności z zakresu przygotowania pliku do druku i obsługi drukarki 3D.

 

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez wypełnienie:

FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

 

WSTĘP WOLNY. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

MAKS. 2 OSOBY Z JEDNEJ FIRMY.

 

Uczestnicy Warsztatów uzyskają m.in. odpowiedzi na pytania:

• Jak działa drukarka 3D?

• Którą technologię druku wybrać?

• Z jakich materiałów drukować?

• Dlaczego druk 3D się opłaca?

• Jak szybko przygotować plik do druku?

• Jak obsługiwać drukarkę 3D?

• Jak można wykorzystać druk 3D w przemyśle?

 

Warsztaty druku 3D trwają ok. 3 godziny i mają charakter kameralny - w jednym wydarzeniu uczestniczy maksymalnie 15 osób. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.zig.pl (z jednej firmy w Warsztatach mogą uczestniczyć maksymalnie dwie osoby). Warsztaty odbywają się w siedzibie Zachodniej Izby Gospodarczej (ul. Ofiar Oświęcimskich 41/43, Wrocław). Przewidziane są dwie grupy warsztatowe – godz. 9-12 oraz 13-16. Preferowaną godzinę należy zaznaczyć w formularzu.

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt:

Ewa Winnicka-Mikietka, Zachodnia Izba Gospodarcza - Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Iga Malinowska, OMNI3D - Industrial 3D Printing, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

 

 

Czytany 4859 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 marzec 2017 07:51