środa, 18 styczeń 2017 12:50

Intec 16. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Lipsk, 7 - 10 marca 2017

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia targów Intec - pierwszej największej w 2017 roku imprezy dla przemysłu obróbki metali, branży budowy maszyn specjalnych i obrabiarek oraz automatyzacji produkcji.

Równocześnie z targami Intec odbywać się będą Międzynarodowe Targi Poddostawców: Części, Komponenty, Moduły, Technologie - Zuliefermesse - wiodąca w Europie impreza dla branży poddostawczej dla przemysłu. 

Duet targów Intec oraz Zuliefermesse to istotna platforma B2B dla całej branży maszynowej i poddostawczej. Podczas obu imprez ponad 1 400 wystawców zaprezentuje bogatą ofertę dla wszystkich etapów produkcji – od zautomatyzowanych procesów produkcyjnych, przez obrabiarki, komponenty i narzędzia, po usługi i produkcję na zlecenie. Odwiedzajacy będą mogli zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami wykorzystywanymi w planowaniu nowoczesnej produkcji.

Uzupełnieniem bogatej oferty wystawców będzie wielostronny program konferencji i seminariów, podczas którego poruszane będą takie tematy jak efektywne zużycie surowców w produkcji, cyfryzacja produkcji, inteligentne konstrukcje lekkie oraz produkcja przyrostowa. Poza tym odwiedzający będą mieli okazję do wzięcia udziału w międzynarodowych forach kooperacji oraz efektywnej rekrutacji nowych pracowników.

Do grona odwiedzających należą przedstawiciele zarządu, działów zakupów, konstruktorzy, technicy oraz technolodzy przedsiębiorstw poddostawczych i przemysłowych. Zdecydowana większość odwiedzających ma istotny wpływ na podejmowanie decyzji o nowych inwestycjach w zakładach produkcyjnych. 99% odwiedzających targi stanowią specjaliści z branży, w tym przedstawiciele producentów finalnych, dostawców systemowych i ich dostawców z Niemiec i Europy.

Wszystkich zainteresowanych nawiązaniem konkretnych kontaktów biznesowych zapraszamy do bezpłatnego udziału w towarzyszącej targom Międzynarodowej Giełdzie Kooperacji CONTACT - Business Meetings, organizowanej w ramach europejskiej sieci "enterprise europe network". W giełdzie udział biorą firmy, instytucje oraz zakłady z całej Europy. Wybór partnerów do spotkań odbywa się na kilka miesięcy przed targami, natomiast rozmowy kooperacyjne mają miejsce w trakcie trwania imprezy.Zgłoszenie udziału w giełdzie możliwe jest do dnia 15 lutego 2017 roku - należy wypełnić on-line formularz profilu firmy, który znajduje się na: www.b2match.eu/contact2017.

Bilety wstępu na targi dostępne są w naszym sklepie internetowym: www.bilety.targilipskie.pl

w cenach:

- bilet na całe targi 126,00 zł

- bilet jednodniowy 72,00 zł

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem.

 

Z poważaniem

Magdalena Dziemidek

Prezes Zarządu

Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.