środa, 21 grudzień 2016 10:59

Zamówienia publiczne dla przedsiębiorców – konkretnie, przystępnie i fachowo!

Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski, Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy sp. k. wspólnie z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości ma przyjemność zaprosić Państwa firmę do udziału w projekcie „Zamówienia publiczne dla przedsiębiorców – konkretnie, przystępnie i fachowo!” współfinansowanym ze środków EFS w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Udział w projekcie umożliwi Państwu zaktualizowanie swojej wiedzy dotyczącej zamówień publicznych w związku z wejściem w życie nowelizacji ustawy PZP , a także podniesienie wiedzy z zakresu zamówień publicznych(ZP) przez pracowników przedsiębiorstw MMSP poprzez udział w szkoleniach oraz doradztwie indywidualnym i punkcie doradczo-konsultacyjnym.

Planowane efekty: zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstw z Polski Zachodniej poprzez uzyskanie wiedzy z zakresu ZP, pozwalającej im na bezproblemowy udział w tym rynku. Poszerzenie możliwości zdobywania kolejnych zleceń, pozwoli na umocnienie się pozycji MMSP na regionalnych rynkach gospodarczych, wpłynie na profesjonalizm usług oraz zintensyfikuje procesy rozwojowe.

Projekt jest skierowany do małych, mikro i średnich przedsiębiorstw.

 

TERMIN CZĘŚCI SZKOLENIOWEJ WE WROCŁAWIU

12-13 stycznia  2017 (teoria)

20-21 stycznia (praktyka)

W ramach projektu oferujemy Państwu możliwość wykorzystania aż 54 godzin na uzyskanie potrzebnej wiedzy z zakresu zamówień publicznych.

Projekt obejmuje 3 obligatoryjne etapy wsparcia:

W pierwszej kolejności zapraszamy na szkolenia grupowe trwające 32 godziny lekcyjne – połączenie teorii (16 godzin) wraz z warsztatem praktycznym (16 godzin). Odbywać się będą w formie 2 razy po 2 dni szkoleniowe. Pracownicy biorący udział w szkoleniu powinni  być zaangażowani lub planowani do zaangażowania w proces ubiegania się Państwa przedsiębiorstwa o zamówienia publiczne na terenie Polski. Zapewniamy wysokiej jakości materiały szkoleniowe oraz wyżywienie.

Kolejnym etapem jest doradztwo indywidualne dla Państwa przedsiębiorstwa, na które składa się 10 godzin zegarowych. Na doradztwie zostaną omówione problemy zgłaszane przez Państwa pracowników. Zapewniamy dojazd doradcy do siedziby przedsiębiorstwa.

Punkt konsultacyjno-doradczy to możliwość skorzystania z 12 godzin doradztwa indywidualnego. Przedsiębiorca uzyska profesjonalną pomoc w zakresie m.in. omówienia wątpliwości związanych z udziałem w danym postępowaniu przetargowym, opracowania lub zweryfikowania pisma na potrzeby uczestnictwa w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, stosowania środków ochrony prawnej - dokumentów związanych z postępowaniem odwoławczym przed KIO, wniosek do prezesa UZP, skarga do sądu.

Kadra trenersko-doradcza zatrudniona w projekcie to najlepsi praktycy z zakresu zamówień publicznych z wieloletnim doświadczeniem.

Koszt udziału w projekcie jest dofinansowany aż w 90% wartości wsparcia ze środków Unii Europejskiej i wynosi jedynie 997,09 + VAT , w cenę wliczone są:

- szkolenia grupowe: 120,70 zł netto od pracownika (zamiast 1200,33 zł),

- doradztwo indywidualne 426,25 zł netto od przedsiębiorstwa (zamiast 3410 zł) oraz

- punkt konsultacyjny 450,12 zł netto od przedsiębiorstwa (zamiast 4092 zł).

Co więcej, gdyby chcieli Państwo, aby w szkoleniach wziął udział więcej niż jeden pracownik, to wtedy do podstawowej ceny 997,09 zł + VAT doliczane są już tylko koszty szkolenia grupowego, czyli te 120,70 zł + VAT.

Przeglądając obecne oferty szkoleń z zakresu zamówień publicznych, które będą odbywać się na terenie Wrocławia, gdzie za jeden dzień szkoleń firma liczy sobie koszty ponad tysiąca złotych, mogę zapewnić, że nasza oferta jest bardziej korzystna, gdyż za niższą cenę otrzymują Państwo rzetelne cztery dni szkoleń orazdoradztwo indywidualne i punkt konsultacyjno-doradczy.

Wsparcie będzie realizowane na terenie województwa wielkopolskiego, dolnośląskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego.

Szczegółowe informacje dotyczące projektu znajdują się na naszej stronie internetowej: www.pzp.wgpr.pl

Osoba do kontaktu:

Zofia Urban

T: 505 558 470

E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku zainteresowania proszę o kontakt, prześlę dokumenty pozwalające zgłosić Państwa firmę do projektu.