wtorek, 13 grudzień 2016 08:55

Zaproszenie na Targi DOM-OGRÓD-REKREACJA

W dniach od 11 do 19 lutego 2017 w Lipsku odbędą się targi DOM - OGRÓD - REKREACJA. Są one największą imprezą wystawienniczą w Niemczech, podczas której swoje produkty prezentują małe i średnie firmy oraz zakłady rzemieślnicze. Dla polskich przedsiębiorców jest to doskonała okazja do zainteresowania naszych sąsiadów swoimi produktami.

Wyniki ostatniej edycji w lutym 2016 roku udział wzięło ponad 1 000 wystawców oraz 194.000 odwiedzających. Z roku na rok wystawiające się firmy odnotowują wyższe obroty. Podczas ostatniej edycji średnio każdy z odwiedzających wydał ok. 100 euro.  Wynik ten potwierdza wysoką rangę targów DOM – OGRÓD – REKREACJA i stawia je na pozycji największej i najliczniej odwiedzanej imprezy tego typu w Niemczech.

Prezentowana na targach DOM – OGRÓD – REKREACJA oferta obejmuje następujące obszary: mieszkanie i wystrój wnętrz
artykuły gospodarstwa domowego gastronomia
tekstylia, moda, biżuteria i kosmetyki sztuka użytkowa
zdrowie, fitness i wellness
organizacja czasu wolnego i rekreację zwierzęta domowe, wyposażenie i aranżację ogrodów, ale również przysmaki regionalne z całego świata.

Co roku targom towarzyszy bogaty program ramowy, obfitujący w ciekawe seminaria, prezentacje oraz wystawy specjalne i pokazy, stanowiące uzupełnienie szerokiej oferty wystawców.

Równolegle do targów DOM – OGRÓD – REKREACJA na Lipskich Terenach Targowych odbędą się Środkowoniemieckie Targi Rzemiosła (11. - 19.02.2017). Po raz kolejny odbędą się również Lipskie Targi Sportów Wodnych Beach & Boat (16. - 19.02.2017). Wspólny termin tych trzech imprez targowych zwiększa ilość odwiedzających o dużej sile nabywczej, będących dla wystawców gwarancją sukcesu.

Organizatorzy targów DOM – OGRÓD – REKREACJA zapewniają swoim wystawcom kompleksową obsługę w atrakcyjnych cenach. Koszty wynajmu niezabudowanej (ścianki działowe w cenie, na życzenie wystawcy) powierzchni ekspozycyjnej kształtują się następująco:

- stoiskoszeregowe(jednastronaotwarta)                                                        109,90 euro/m2

- stoiskonarożne(dwiestronyotwarte)                                                               114,90 euro/m2     

- stoiskoczołowe(trzystronyotwarte)                                                                 119,90 euro/m2

- stoisko wyspowe (cztery strony otwarte)                                                       124,90 euro/m2

Do podanych cen należy doliczyć zryczałtowaną opłatę reklamową 114,90 euro oraz niemiecki 
podatek targowy AUMA 0,60 euro/m2.

Więcej informacji o targach znajdą Państwo na oficjalnej stronie targów:http://www.haus-garten-freizeit.de

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem dodatkowych informacji o targach prosimy o kontakt z naszym biurem. Chętnie służymy Państwu pomocą przy zamawianiu powierzchni wystawienniczej i zabudowy, rezerwacji hotelu oraz dopełnieniu wszelkich formalności związanych z udziałem w targach.