czwartek, 10 listopad 2016 10:50

Zaproszenie na koncert charytatywny Sygit Band

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci serdecznie zapraszana koncert charytatywny Sygit Band. Będzie to wydarzenie unikatowe, ponieważ na scenie wystąpią znani Wrocławianie, którzy nie kojarzą nam się z muzyką.Zobaczymy m.in. prof. Alicję Chybicką, prof. Jana Miodka, prof. Marka Sąsiadka, prof. Marka Ziętka i dr. Pawła Wróblewskiego.Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na zapewnienie opieki psychologicznej i domową rehabilitację dzieci będących pod opieką Fundacji.

Koncert odbędzie się 27 listopada 2016 godz. 18.00
Synagoga Pod Białym Bocianem
ul. P. Włodkowica 7, Wrocław

Aby otrzymać zaproszenie prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 501 856 033.

Cena biletu: 70 zł

Założycielem Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci  jest dr. n. med. Waldemar Gołębiowski, który  zapoczątkowałdziałalność hospicjum w roku 2002 jako część Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu.Fundacja działa nieprzerwanie od 2007 roku opiekując się nieuleczalnie i przewlekle chorymi dziećmi z całego Dolnego Śląska. W ich własnych domach, bo tam dziecku jest najlepiej. Jest to więc hospicjum domowe. Z drugiej strony to hospicjum mobilne, bo ekipa medyczna i cywilna jest w ciągłym ruchu – jeździ, dowozi, pomaga, edukuje, organizuje. 

Podopieczni to dzieci z chorobami genetycznymi, neurologicznymi, metabolicznymi i onkologicznymi, a także te, które uległy nieszczęśliwym wypadkom. Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci zapewnia zakup leków, opiekę lekarzy i pielęgniarek, specjalistyczny sprzęt medyczny, rehabilitację, opiekę psychologiczną, pomoc socjalną, grupę wsparcia dla rodziców po stracie. Wspiera ponad 280 rodzin z całego województwa.

Szczegóły o koncercie można przeczytać na http://www.hospicjum.wroc.pl/artykuly/koncert-charytatywny-sygit-band-w-synagodze-pod-bialym-bocianem

Czytany 3402 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 listopad 2016 11:17