wtorek, 04 październik 2016 10:33

Linie pilotażowe – jak pozyskać wsparcie UE?

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do 31 października br. wyłącznie duże firmy mogą składać wnioski na projekty polegające na realizacji eksperymentalnych prac rozwojowych związanych z wytworzeniem linii pilotażowej (Działanie 1.1 Poddziałanie 1.1.2 PO Inteligentny Rozwój). W kolejnym już konkursie dla tego działania, budżet wyniesie 500 mln PLN.

 

Wysokość wsparcia z uwzględnieniem premii wyniesie 40% kosztów kwalifikowanych.

 

Kluczowe czynniki sukcesu:

 

  • stworzenie innowacji produktowej/przemysłowej, mającej znaczenie nie tylko w skali przedsiębiorstwa ale również w skali polskiej gospodarki,

  • potencjał firmy w obszarach, takich jak: zaangażowana kadra badawcza i zarządcza, doświadczenie w realizacji projektów badawczych, sposób zarządzania projektem,

  • zapotrzebowanie rynkowe.

 

Więcej szczegółowych informacji dotyczących ww konkursu, jak również wielu innych można znaleźć na stronie dotacjenainnowacje.taxand.pl, gdzie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o tym, o czym powinni pamiętać przedsiębiorcy ubiegający się o wsparcie w ramach programu Linie pilotażowe. 

 

ZGŁOŚ PROJEKT DO BEZPŁATNEJ KONSULTACJI.

 

Crido Taxand jest pierwszą na polskim rynku firmą konsultingową, która nie łączy usług doradczych i audytorskich, działającą w międzynarodowej sieci. Firma powstała w 2005 roku. Od początku swojej działalności należy do międzynarodowej sieci podatkowej Taxand, która liczy 2000 doradców podatkowych i 500 partnerów w 46 krajach. Ponad 160-osobowy zespół Crido Taxand w Polsce doradza klientom w obszarze podatków, pozyskiwania finansowania, szczególnie z funduszy UE, prawa (Crido Legal) i strategii biznesowych (Crido Business Consulting). Zarówno firma, jak i jej eksperci zajmują najwyższe pozycje w: 

http://taxand.pl/partnerzy-crido-taxand-uznani-za-najlepszych-doradcow-podatkowych-1">rankingach podatkowych

oraz jako doradcy w http://taxand.pl/crido-taxand-liderem-innowacyjnosci-i-b-r">pozyskiwaniu funduszy unijnych.

 

Więcej informacji o Crido Taxand na taxand.pl, a o Taxand na taxand.com.

 

 

 

 

Czytany 5337 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 06 październik 2016 09:26