wtorek, 27 wrzesień 2016 08:29

Zaproszenie na Europejskie Targi Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Renowacji Starych Budowli, Lipsk, 10 - 12 listopada 2016

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia 12-tej edycji Europejskich Targów Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Renowacji Starych Budowli denkmal.

Targi denkmal są najważniejszym spotkaniem branży ochrony i zachowania zabytków w Europie. Organizowane są one w cyklu dwuletnim i stanowią najistotniejszą platformę wymiany kontaktów i doświadczeń w zakresie europejskiego dziedzictwa i ochrony zabytków, w tym zabytkowych budowli, zabytków przemysłowych, zabytkowych ogrodów oraz zabytków kultury i sztuki, a także restauracji oraz rewitalizacji miast. Patronat nad targami obejmujeUNESCO.

W tegorocznej edycji udział weźmie ponad 400 wystawców z całego świata. Odwiedzający targi będą mieli okazję do szczegółowego zapoznania się ze wszystkimi aspektami związanymi z tematyką ochrony i restauracji zabytków - począwszy od oferty dotyczącej materiałów budowlanych, poprzez najwyższej jakości produkty, aż po związane z branżą usługi. W tym roku swoją ofertę zaprezentują liczni reprezentanci światowych marek, zakłady rzemieślnicze oraz restauratorzy, jak i renomowane instytucje - w tym stali wystawcy oraz nowi przedsiębiorcy i organizacje.

Cechą charakterystyczną targów denkmal jest specjalistyczny program konferencji, obejmujący całe spektrum tematyki związanej z ochroną zabytków - w jego ramach przygotowanych zostało niespełna 150 wykładów, sympozjów, dyskusji panelowych oraz workshopów. Dzięki temu targi denkmal cieszą się wielkim uznaniem zarówno wśród przedsiębiorców, jak i przedstawicieli placówek ochrony zabytków z całej Europy.

Szczegółowy program konferencji dostępny jest na stronie: www.denkmal-leipzig.com/agenda

Do grona odwiedzających należą architekci, planiści, inżynierowie budownictwa, restauratorzy, konserwatorzy, przedstawiciele samorządów, wykonawcy inwestycji prywatnych, publicznych i kościelnych oraz inwestorzy i właściciele zabytkowych obiektów.

Zapraszamy do bezpłatnego udziału w Międzynarodowej Giełdzie Kooperacji CONTACT, organizowanej w ramach światowej sieci enterprise europe network. Jej celem jest stworzenie wymiany kontaktów, usług, produktów oraz know-how dla wszystkich podmiotów reprezentujących branżę ochrony zabytków, konserwacji i restauracji, a także rewitalizacji miast i modernizacji budynków. W giełdzie udział biorą firmy, instytucje oraz zakłady z całej Europy.

Zgłoszenie udziału w giełdzie możliwe jest do dnia 30 września 2016 roku - należy wypełnić on-line formularz profilu firmy, który znajduje się na: www.hwk-leipzig.de/contact-denkmal.

Bilety wstępu na targi dostępne są w naszym sklepie internetowym: www.bilety.targilipskie.pl w cenach:

Bilet na całe targi                                       170,00 zł

Bilet normalny jednodniowy                         72,00 zł

Bilet ulgowy/grupowy jednodniowy*             36,00 zł

* bilet ulgowy przysługuje uczniom i studentom na podstawie ważnej legitymacji oraz emerytom, rencistom i osobom niepełnosprawnym.

* bilet grupowy – powyżej 10 osób.

Miejsce odbywania się targów: Lipskie Tereny Targowe, Hala 2 oraz CCL - Lipskie Centrum Kongresowe

Godziny otwarcia targów:

10. - 12.11.2016:   od 9:30 do 18:00

W tym samym terminie odbędą się Branżowe Targi Budownictwa z Gliny Lehmbau oraz Branżowe Targi Technik Muzealniczych i Wystawienniczych MUTEC.

Więcej informacji: www.targi-denkmal.plwww.denkmal-leipzig.de.

 

Czytany 5123 razy