środa, 21 wrzesień 2016 07:53

Zaproszenie na 35 ASW we Wrocławiu

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W piątek 23 września 2016r. o godz. 20.00 w DNA Bistro przy ul. Przejście Garncarskie 8 we Wrocławiu odbędzie się 35. Aukcja Sztuki Współczesnej Domu Aukcyjnego DNA. Do nabycia będzie 50 dzieł, reprezentujących szeroki przekrój współczesnych nurtów artystycznych. Już od kilku lat polski Dom Aukcyjny DNA z sukcesem zajmuje się promocją i sprzedażą prac obiecujących polskich artystów, takich jak Grzegorz Klimek, Dariusz Grajek, Łukasz Jankiewicz, Renata Magda, Katarzyna Śmigielska, Katarzyna Rutkowska, Alicja Kogut i wielu innych. 

Do udziału w 35. Aukcji Sztuki Współczesnej we Wrocławiu zostały wybrane zarówno prace uznanych polskich malarzy współczesnych, jak również wiele dzieł młodych obiecujących artystów, którzy dopiero wchodzą na rynek sztuki. „Zawsze staramy się zwracać uwagę kolekcjonerom, aby nie kierowali się jedynie magią nazwiska, ale przede wszystkim zwracali uwagę na formalne walory dzieła.” – podkreśla Piotr Wawrzynów, właściciel Domu Aukcyjnego DNA. 

Udział w aukcji jest bezpłatny, a licytacja dzieł zaczyna się już od 700 złotych. Dla tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu osobiście, przewidziano możliwość licytacji telefonicznej bądź złożenia zlecenia licytacji z limitem. 

Na stronie www.da.dnagallery.pl znajduje się katalog dostępnych prac. Wystawa przedaukcja odbędzie się natomiast w dniach 15-23 września w DNA Bistro. 

 

 

 

Czytany 5315 razy Ostatnio zmieniany środa, 21 wrzesień 2016 08:31