piątek, 12 sierpień 2016 12:47

Dziennikarze kontra Biznes - zapraszamy Członków ZIG i ZPDŚ do udziału w meczu!

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W imieniu Stadionu Wrocław sp. z o.o. zapraszamy wszystkich chętnych Członków Zachodniej Izby Gospodarczej i Związku Pracodawców Dolnego Śląska do wzięcia udziału w towarzyskim meczu piłkarskim DZIENNIKARZE VS BIZNES  dnia 20 sierpnia (tj. sobota) o godz. 14:30 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Są jeszcze miejsca w drużynie!

Udział w meczu jest bezpłatny, na trybuny zaś obowiązuje wstęp wolny. Mecz rozgrywany będzie w trybie 2x45 minut z udziałem trójki sędziów. Organizatorzy zakładają, że drużyny liczyć będą ok 16-20 osób. Jednocześnie informują, że przewidziana jest dozwolona ilość zmian.

Zainteresowanych dołączeniem do drużyny biznesmenów prosimy o nadsyłanie zgłoszeń, w temacie wiadomości wpisując Mecz Biznes vs Dziennikarze, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednocześnie informujemy, że tego dnia na Stadionie prowadzona będzie zbiórka środków pieniężnych przez Fundację "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci".

Zapraszamy! 

 

Czytany 5795 razy Ostatnio zmieniany piątek, 12 sierpień 2016 13:14