piątek, 05 sierpień 2016 06:50

Zapraszamy na I Kongres Zdrowia

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniach 29-30 września br. w Warszawie odbędzie się I Kongres Zdrowia pod hasłem „Zdrowy obywatel, zdrowa Polska” organizowany przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej.

W trakcie warsztatów i debat plenarnych zostaną wypracowane konkretne rozwiązania systemowe. Sformułowane rekomendacje pomogą usprawnić działanie opieki zdrowotnej. Organizatorzy warsztatów postanowili pogrupować w trzech kategoriach – strategię, organizację oraz sprawy pacjenta.

Efekty prac mają doprowadzić do polepszenia jakości usług, poprawy komfortu pacjentów, jak również do polepszenia stanu zdrowia Polaków.

Zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonym w załączniku programem Kongresu i odwiedzenia strony internetowej tego wydarzenia I Kongres Zdrowia Pracodawców RP

Jeśli mają Państwo sugestie dotyczące programu I Kongresu Zdrowia Pracodawców RP, prosimy zgłaszać je do dnia 15 sierpnia 2016 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytany 3256 razy