czwartek, 28 lipiec 2016 07:06

Spotkanie informacyjne „Środa z Funduszami na rozpoczęcie działalności gospodarczej”

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W imieniu Wydziału Informacji o Funduszach Europejskich, pragnę Państwa poinformować o spotkaniu informacyjnym pn. „Środa z Funduszami na rozpoczęcie działalności gospodarczej”, organizowanym przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) we Wrocławiu. Spotkanie odbędzie się 3 sierpnia 2016 r. we Wrocławiu i jest adresowane do osób fizycznych, planujących założenie własnej firmy.

Program spotkania przewiduje prezentację możliwości pozyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej, przewidzianych w ramach Funduszy Europejskich na lata 2014-2020. Omówione będą również zasady i warunki uzyskania wsparcia w postaci instrumentów zwrotnych, tj. niskooprocentowanych pożyczek, przeznaczonych na rozpoczęcie czy rozwój działalności gospodarczej. W spotkaniu weźmie udział również przedstawiciel Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, który przedstawi obowiązki związane z uruchamianiem działalności gospodarczej.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu należy przesyłać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z podaniem imienia i nazwiska uczestnika spotkania. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Spotkanie odbędzie się 3 sierpnia 2016 r. w godzinach 10:00-13:00 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego przy ul. Walońskiej 3-5 we Wrocławiu (I piętro, sala konferencyjna nr 122).

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: pod numerem 71 776 94 50 lub mailowego: pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Czytany 6507 razy Ostatnio zmieniany piątek, 29 lipiec 2016 08:56