Uwaga
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.
poniedziałek, 13 czerwiec 2016 07:08

Duże zainteresowanie Regionalnym Seminarium Podatkowym w Zachodniej Izbie Gospodarczej

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dnia 9 czerwca 2016 roku w siedzibie Zachodniej Izby Gospodarczej gościliśmy ekspertów z dziedziny doradztwa podatkowego, którzy mieli przyjemność poprowadzić Regionalne Seminarium Podatkowe połączone z premierą najnowszego raportu o cenach transferowych. Temat podatków cieszył się dużym zainteresowaniem m.in. ze strony dyrektorów finansowych, głównych księgowych i właścicieli przedsiębiorstw, którzy licznie przybyli na niniejsze spotkanie do Centrum Biznesowo-Konferencyjnego ZIG we Wrocławiu.

Seminarium rozpoczęło się od przywitania gości przez organizatorów spotkania. Następnie Pan Artur Błędowski – Dyrektor ds. rozwoju w firmie Impel Business Solutions Sp. z o.o. poruszył kwestię zarządzania odpowiedzialnością karnoskarbową pracowników działów finansowych oraz członków zarządu w kontekście rozliczeń finansowych. Z kolei Pani Anita Olbrych – Doradca podatkowy w firmie Impel Business Solutions Sp. z o.o. przedstawiła optymalne rozwiązania dla zatrudnionych i pracodawcy, jeżeli chodzi o zmniejszenie obciążeń PIT i ZUS.

Na koniec wykładów Pan Wojciech Kosarzecki – Dyrektor biura podatkowego w Impel Business Solutions Sp. z o.o. m.in. dokonał przeglądu cen transferowych i przedstawił ograniczenia  podatkowe w swobodnym ustalaniu cen w firmie w perspektywie na 2017 rok.

Regionalne Seminarium Podatkowe okazało się kolejnym sukcesem organizacyjnym Zachodniej Izby Gospodarczej. Dlatego serdecznie zapraszamy Państwa na kolejne wydarzenia organizowane bądź współorganizowane przez naszą Izbę.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania:

Czytany 6077 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 13 czerwiec 2016 07:33

Galeria

{gallery}619{/gallery}