wtorek, 07 czerwiec 2016 09:44

17. Aukcja Sztuki Współczesnej we Wrocławiu

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W sobotę 11 czerwca 2016 r. o godz. 19:00 w Hotelu Sofitel odbędzie się 17. Aukcja Sztuki Współczesnej, która zamyka tegoroczny sezon wystawienniczy Domu Aukcyjnego DNA. Do nabycia będzie aż 50 dzieł, reprezentujących szeroki przekrój współczesnych nurtów artystycznych. W trakcie aukcji przedstawimy Państwu 50 starannie wybranych prac, stworzonych przez artystów młodego pokolenia. Znajdują się wśród nich m.in. tacy znani i lubiani twórcy jak K. Śmigielska, S. Tomalak, K. Rutkowska, R. Magda oraz Ł. Jankiewicz, który tym razem wystawił do licytacji aż dwa swoje bardzo wyraziste obrazy.

Miłośnikom rzeźby polecam zwrócić uwagę na unikatową pracę M. Wawrzyniaka pt. „Huśtawka”, która znalazła się na plakacie i okładce katalogu. Jest to tzw. rzeźba „upcyklingowa”, którą artysta stworzył z odpadków cywilizacyjnych i niepotrzebnych przedmiotów, darując im tym samym nowe życie.

Jesteśmy przekonani, że różnorodność dzieł, zaprezentowanych podczas 17. Aukcji Sztuki Współczesnej, przykuje Państwa uwagę i każdy będzie mógł znaleźć dla siebie coś wyjątkowego. Przypominam, że w naszym Domu Aukcyjnym organizujemy aukcje całkowicie otwarte i bezpłatne, a licytacja prac zaczyna się już od 500 zł.

Bardzo zachęcamy do udziału w tej wyjątkowej, artystycznej imprezie. Jednocześnie ogromnie dziękuję wszystkim Przyjaciołom i Mecenasom, którzy wspierają działalność naszego Domu Aukcyjnego DNA. Wszystkim Państwu życzę udanych, radosnych wakacji i zapraszam ponownie na nasze aukcje już jesienią!

17. Aukcja Sztuki Współczesnej

11 czerwca 2016 r.( sobota), godz. 19.00

Sofitel Wroclaw Old Town

Ul. Św. Mikolaja 67, Wrocław

 

 

 

 

 

Czytany 5952 razy