piątek, 25 marzec 2016 07:58

I Wrocławski Turniej - Strategicznych Gier Biznesowych

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W imieniu Zachodniej Izby Gospodarczej oraz firmy Alnair sp. z o.o. serdecznie zapraszamy do poznania przedsiębiorczych studentów, którzy swoją postawą i wiedzą reprezentują to co najlepsze wśród młodych.

Zostali oni wyłonieni podczas I Wrocławskiego Turnieju Strategicznych Gier Biznesowych – symulacji prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Studenci wykazali się niespotykaną (dla ludzi nieprowadzących własnego biznesu?) intuicją ekonomiczną. Państwo, jako Przedsiębiorcy będziecie mieli okazję porozmawiać z młodymi w wyniku której może dojdzie do nawiązania współpracy. Być może zaproponują Państwo jednemu ze studentów rozwój w ramach swojej firmy.

Dzięki spotkaniu mogą Państwo zyskać wyjątkowych pracowników lub zainspirować studentów do przyszłego aplikowania na stanowiska w Państwa firmie. Zapewne stworzą Państwo wizerunek firmy przyjaznej młodym ludziom oraz nastawionej na szeroko rozumiany rozwój i innowacje, co łączy się z niewymiernymi korzyściami.

Zapraszamy na unikatowe spotkanie pozwalające poznać się studentom oraz Przedsiębiorcom, które odbędzie się w Zachodniej Izbie Gospodarczej 29.03.2016r. o godzinie 17:30.

Więcej informacji w załączniku.

Czytany 4631 razy Ostatnio zmieniany piątek, 25 marzec 2016 08:09