Uwaga
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.
piątek, 18 marzec 2016 12:41

Duży sukces spotkania z ekspertami ds. gospodarki globalnej - ponad 100 osób w siedzibie Zachodniej Izby Gospodarczej

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Rekordowa ilość gości: w tym kilkudziesięciu prezesów spółek, dyrektorów banków, profesorów wrocławskich uczelni wyższych i członków Rady Zachodniej Izby Gospodarczej wzięło udział w inauguracyjnym i zarazem bardzo udanym spotkaniu eksperckim, organizowanym przez Zachodnią Izbę Gospodarczą i Dom Inwestycyjny Xelion sp. z o.o.

Spotkanie, które odbyło się dnia 17 marca 2016 roku o godz. 14:00 w Centrum Biznesowo-Konferencyjnym ZIG i zakończyło dużym sukcesem,  zainicjowało cykl spotkań z ekspertami z różnych dziedzin gospodarki w Polsce i na świecie. Jego tematem było „Spojrzenie na globalną gospodarkę okiem J.P. Morgan” – jednego z największych holdingów finansowych z siedzibą w Stanach Zjednoczonych.

W ramach inauguracyjnego spotkania swoją wiedzą i doświadczeniem podzielili się: Gość specjalny  Pan George Juscsak – Dyrektor Wykonawczy oraz Naczelny Kierownik Handlowy w J.P. Morgan Asset Managment, nadzorujący działania sprzedażowe w Europie Środkowej, Wschodniej oraz Rosji, Pan Marek Rybiec – Prezes Zarządu Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych SA Skarbiec i Pan Arkadiusz Mastalerek – Członek Zarządu Domu Inwestycyjnego Xelion sp. z o.o.

Przywitania licznych uczestników spotkania wspólnie dokonali: Pan Marek Pasztetnik – Prezes Zarządu Zachodniej Izby Gospodarczej i Pan Piotr Pietryszyn – Starszy Doradca Finansowy Domu Inwestycyjnego Xelion sp. z o.o.

Jako pierwszy z prelegentów wystąpił Pan Arkadiusz Mastalerek – Członek Zarządu Domu Inwestycyjnego Xelion sp. z o.o., który dokonał prezentacji firmy Xelion sp. z o.o. i opowiedział m.in. o mechanizmach doradztwa finansowego.

Kolejnym prelegentem był Pan Marek Rybiec – Prezes Zarządu Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych SA Skarbiec. Pan Marek Rybiec przedstawił najważniejsze zagrożenia współczesnej gospodarki i zwrócił szczególną uwagę na te, które mają znaczący wpływ na jej rozwój bądź spowolnienie.

Po wystąpieniach Pana Arkadiusza Mastalerka i Pana Marka Rybca swój wykład wygłosił oczekiwany Gość Specjalny: Pan George Juscsak – Dyrektor Wykonawczy oraz Naczelny Kierownik Handlowy w J.P. Morgan Asset Managment. Pan George Juscsak przedstawił m.in 12 powodów nerwowości panującej na rynkach, jak również dokonał prognozy dla świata w najbliższych dziesięcioleciach, która spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem.

Po wystąpieniu Pana George’a Juscsaka przyszedł czas na sesję pytań skierowanych do Gościa Specjalnego. Jednocześnie było ich tak wiele, że spotkanie znacznie się przedłużyło, a Pan George Juscsak cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania związane ze swoim wystąpieniem.

Kolejne, drugie spotkanie w ramach cyklu, odbędzie się już w maju br. Tym razem Gościem Specjalnym będzie Pan Piotr Kuczyński – Analityk Rynku Finansowego, Główny Analityk Domu Inwestycyjnego Xelion sp. z o.o.  

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia:

 

Czytany 6502 razy Ostatnio zmieniany piątek, 18 marzec 2016 13:15

Galeria

{gallery}585{/gallery}