czwartek, 25 luty 2016 07:47

Spotkania informacyjne dla potencjalnych projektodawców - zmiana terminu!

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Uwaga! Nastąpiła zmiana terminu spotkania informacyjnego dla potencjalnych projektodawców – "Poddziałanie 1.2.2 Wsparcie udzielanie z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych - projekty konkursowe". Wspomniane spotkanie we Wrocławiu odbędzie się 1 marca 2016 roku.

 

W związku planowanym do ogłoszenia konkursem w ramach Osi I Osoby młode na rynku pracy, Działanie 1.2 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Poddziałanie 1.2.2 Wsparcie udzielanie z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych - projekty konkursowe Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy organizuje cztery bliźniacze spotkania informacyjne dla osób zainteresowanych aplikowaniem o środki w ramach ww. konkursu:

26.02.2016r. Wałbrzych - formularz zgłoszeniowy (formularz należy przesłać do 25 lutego 2016r. do godziny 13.00)

01.03.2016r. Wrocław - formularz zgłoszeniowy (formularz należy przesłać do 26 lutego 2016r. do godziny 15.00)


Osoby zainteresowane uczestnictwem w w/w spotkaniach proszone są o wypełnienie właściwego dla danego spotkania formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia: 25 lutego br. (spotkanie w Wałbrzychu) oraz 26 lutego br. (spotkanie Wrocław) na adres e-mail, z którego przesłano zgłoszenie, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie informacyjne uzupełnione o informację wskazującą dokładny adres realizacji spotkania”.

W przypadku dużego zainteresowania uczestnictwem w spotkaniach Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zastrzega sobie możliwość: ograniczenia liczby osób zgłoszonych na formularzu z jednej instytucji i/lub wcześniejszego zakończenia przyjmowania zgłoszeń, o czym powiadomi Państwa w przesłanej informacji zwrotnej dotyczącej zgłoszenia.

Organizator nie ponosi kosztów związanych z opłatami parkingowymi, ani innych opłat związanych z udziałem zakwalifikowanych osób w spotkaniach.

 

Czytany 6754 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 25 luty 2016 09:10