wtorek, 09 luty 2016 08:53

KONFERENCJA: Decyzje zarządcze a ubezpieczenia – D&O i cyberpolisa

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Serdecznie zapraszamy Państwa na Konferencję pt. "Decyzje zarządcze a ubezpieczenia - D&O i cyberpolisa", która odbędzie się 26 lutego 2015 roku, o godz. 10:30 w Centrum Biznesowo-Konferencyjnym Zachodniej Izby Gospodarczej przy ul. Ofiar Oświęcimskich 41/43 we Wrocławiu. Konferencja skierowana jest do właścicieli przedsiębiorstw, menedżerów i osób decyzyjnych.

 

 

Codziennie tysiące członków zarządów i rad nadzorczych w Polsce podejmuje decyzje finansowe, ekonomiczne, prawne. Takie decyzje mają wpływ nie tylko na kierowane przez nich przedsiębiorstwa. Konsekwencje tych działań przekładają się również na ich życie prywatne. Odpowiadają oni całym własnym majątkiem za podejmowane działania lub zaniechania służbowe.

 

 

Cybernetyczne ryzyko jest obecnie także nieodzownym elementem funkcjonowania przedsiębiorstw prywatnych i państwowych. Narażony jest na nie każdy podmiot zarządzająca danymi w formie elektronicznej, przechowywanymi na komputerach, serwerach czy w Internecie. Takie ryzyko dotyczy zdarzeń o różnej skali oddziaływania – od utraty informacji z pojedynczego komputera przenośnego, do zagrożeń związanych z przetwarzaniem danych w chmurze.


Zachęcamy do posłuchania o codziennych zagrożeniach wynikających z zarządzania przedsiębiorstwem 
oraz propozycjach zabezpieczenia się na wypadek ich wystąpienia.

 

 

Uczestnictwo bezpłatne - uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 23 lutego 2016 r. wypełniając elektroniczny

-------> Formularz zgłoszeniowy.

 

 

Czytany 7167 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 23 luty 2016 11:25