wtorek, 09 luty 2016 08:04

Przygotuj się na Rok OGNISTEJ MAŁPY 2016!

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Z okazji Nowego Chińskiego Roku serdecznie zapraszamy na Spotkanie w dniu 18 lutego 2016 o godz. 18.00 w Instytucie Kosmetycznym Repechage we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 14CE/B. W klasycznym Feng Shui aspekt czasu ma istotne znaczenie. W Chinach wierzy się, że wraz z odejściem starego i nadejściem nowego roku należy przygotować się do tego co nas czeka w najbliższych dwunastu miesiącach. Dzięki temu możemy nie dać się zaskoczyć i wyprzedzić działania innych, a także zaplanować własne działania wykorzystując sprzyjające tendencje energii rocznych oraz ominąć negatywne energie, które nie powinny być w danym roku absolutnie poruszane.

W każdej przestrzeni może przytrafić się sytuacja, że nawet nasz dobry rejon biura czy mieszkania ulegnie wpływowi mniej korzystnych energii gwiazd rocznych i trzeba będzie dany rejon dodatkowo zabezpieczyć przed ich działaniem. Dlatego też jeżeli ktoś planuje remont czy przeprowadzkę do nowego miejsca, warto wiedzieć co należy, a czego nie należy czynić w 2016 roku.

 

W Feng Shui istotny jest człowiek, przestrzeń w której mieszka i pracuje, a także czas. Dlatego co roku bada się tak ważne wpływy nowych energii, które wraz z nowym rokiem napływają do użytkowanych przestrzeni i mają swoje istotne oddziaływania na ludzi, odmienne w określonych rejonach geograficznych.

 

Podczas warsztatów zostaną omówione aspekty oddziaływań energii rocznych z punktu widzenia Feng Shui: biura oraz mieszkania. Przyglądniemy się jak rok Małpy będzie oddziaływał na różne gałęzie gospodarki i w co warto w tym roku inwestować. Zostaną także omówione aspekty oddziaływań energii rocznych dla astrologii chińskiej 12 znaków zodiaku oraz negatywnego oddziaływania takich czynników jak Tai Sui, Sui Po, San Sha czy "Żółtej Piątki".

 

Warsztaty poprowadzi Marta Pietrzykowska, dyplomowana i certyfikowanaekspertka Feng Shui pobierająca nauki u Mistrzów tej dziedziny w Azji m.in. wYap Cheng Hai Feng Shui Center of Excellence Mistrza Yap Cheng Hai, Mastery Academy of Chinese Metaphysics Mistrza Joey Yapa oraz Singapore Feng Shui Center Mistrza Vincenta Koha. Należy do ścisłego, wąskiego grona Europejczyków, którzy potwierdzili swoje umiejętności Feng Shui i zdali egzamin Mistrzowski otrzymując tytuł Mistrza Feng Shui. Marta Pietrzykowska jest autorką publikacji prasowych, gościem audycji telewizyjnych i radiowych.

 

https://web.facebook.com/events/529687810542310/

 

Zapraszamy serdecznie

 

Bissole Business Travel

 

Zapisy i kontakt:

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

lub telefonicznie: Izabela Abramowicz 695943599

 

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zgłoszenia do 15.02.2016

 

 

Czytany 6367 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 09 luty 2016 08:46