wtorek, 02 luty 2016 07:52

Zaproszenie na spotkanie z Kingą Kortą- uczestniczką programu „Żony Hollywod” TVN

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Centrum Medyczne Coramed zaprasza na spotkanie z Kingą Kortą- uczestniczką programu „Żony Hollywod” oraz ambasadorką marki kosmetycznej Arbonne. Spotkanie odbędzie się w comiesięcznym cyklu „Lady’s Tea”, w trakcie którego kobiety z różnych środowisk spotykają się z przedstawicielami środowiska beauty.

Marka Arbonne jest światowym producentem produktów kosmetycznych stworzonych do pielęgnacji skóry o nieporównywalnej jakości i skuteczności. Produkty te w pełni wytworzone są ze składników pochodzenia roślinnego, dzięki czemu są gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo stosowania. Są inspirowane naturą, a nauka potwierdza ich skuteczność.

Dodatkowym atutem jest to, że mogą być stosowane przez vegan i vegetarian , gdyż do ich wytworzenia nie są używane składniki pochodzenia zwierzęcego lub ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego. Nie są testowane na zwierzętach.

Produkty marki Arbonne nie zawierają w swoim składzie: parabenów, środków konserwujących wydzielających formaldehyd, ftalanów, formaldehydu, alkylofenolów, benzenu, tritanolaminy, mono-etanolaminy, fosforanów, glikolu polietylenowego, wazeliny, bisfenolu-A, glutenu, barwników syntetycznych, triklozanu, hydrochinonu, olejów mineralnych.

W trakcie spotkania „Lady’s Tea” będzie można również m.in. odbyć konsultację z zakresu medycyny estetycznej, gdzie lekarz dermatolog Edyta Lelonek odpowie na pytania dotyczące zabiegów medycyny estetycznej. W trakcie trwania spotkania wśród chętnych Pań zostanie wylosowana osoba, która będzie mogła wykonać na sobie darmowy zabieg powiększania ust.

„Lady’s Tea” odbędzie się 15.02.2016 roku o godzinie 18.30 w siedzibie Centrum Medycznego Coramed, przy ul. K. Olszewskiego 58 we Wrocławiu. Należy potwierdzić swoją obecność telefonicznie pod numerem tel. +519 077 919.

                             

Serdecznie Zapraszam,                                   Kinga Korta

Dagmara Bartkowiak-Szewczyk

Dyrektor Zarządzający CM Coramed

Czytany 7135 razy