czwartek, 28 styczeń 2016 07:40

Kreator Biznesu 2015 - statuetki rozdane

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zakończył się plebiscyt na najbardziej kreatywne przedsiębiorstwa, którego organizatorem był portal Strategie i Biznes. Na uroczystej gali goście poznali laureatów i mieli szanse posłuchać jak tworzy się sukces.

21 stycznia Centrum Prasowe przy ul. Foksal zgromadziło nietuzinkowych przedstawicieli – to tu odbywała się uroczystość wręczania nagród zwycięzcom biznesowego plebiscytu na najbardziej kreatywne firmy w dziesięciu kategoriach: bankowość i finanse, doradztwo i konsulting, Human Resources, marketing i sprzedaż, outsourcing, produkcja, IT i Telekomunikacja, transport i logistyka, firma, innowacje. Kreator Biznesu 2015 to nagroda za najlepsze projekty oraz produkty w danym roku kalendarzowym. Plebiscyt stawia sobie za cel wyłonienie najlepszych, najbardziej kreatywnych, wizjonerskich przedsiębiorstw, cechujących się tzw. intuicją biznesową, która przekłada się na ponadprzeciętne wyniki oraz unikalne rozwiązania, produkty i usługi.

Kto zyskał uznanie w oczach głosujących?

W kategorii: Bankowość i Finanse – firma tpay.com; w kategorii Doradztwo i Konsulting – firma Work & Business Solutions; w kategorii Human Resources – firma GroMar; w kategorii Marketing i Sprzedaż - MARVIPOL; w kategorii Outsourcing - BKOF „J&J”; w kategorii Produkcja- PCC EXOL; w kategorii IT i Telekomunikacja -SGT; w kategorii Firma – RUNMAGEDDON; w kategorii Transport i Logistyka - Fresh Logistics; w kategorii Innowacje - ALNEA.

Całą imprezę prowadziła, jak również debatę na temat sztuki osiągania sukcesu prowadziła Adela Warać, a swoimi opiniami dzielili się dwaj top-menedżerowie: Marcin Orkisz, prezes Energy Invest Group oraz Łukasz Rumowski, dyrektor działu rozwoju produktu w firmie ARCUS. Mecenasami gali było kilka firm: EFL, ARCUS, Energy Invest Group, PGE, DLA Piper Wiater sp.k., Mr Target oraz Leadership-center.

 

 

Zwycięskie firmy i ich przedstawiciele. Od lewej: Jaro Bieniecki, prezes – firma RUNMAGEDDON; Grażyna Czubaszek, menedżer ds. sprzedaży - firma Fresh Logistics; Łukasz Sukiennik, dyrektor marketingu – firma SGT; Jarosław Markowski, dyrektor techniczny – firma ALNEA; Katarzyna Armatys-Wisniewska, koordynator ds. komunikacji – firma SGT; Jan Chrzanowski, wiceprezes i Jarosław Filipczak, prezes – firma BKOF „J&J”; Dawid Wrona, dyrektor działu sprzedaży – firma MARVIPOL, Marcin Pisarski, prezes – firma GroMar; Sławomir Wiśniewski, dyrektor zarządzający – firma Work & Business Solutions oraz Jan Błażejewski, menedżer – firma tpay.com (fot. Jacek Barcz)

 

 

 

 

Czytany 3959 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 28 styczeń 2016 12:01