wtorek, 05 styczeń 2016 11:58

Zaproszenie na spotkanie MOŻLIWOŚCI BIZNESOWE POMIĘDZY SŁOWENIĄ i POLSKĄ – prezentacja potencjału i spotkania B2B, wtorek 19 stycznia 2016r.

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W imieniu Ministerstwa Spraw Zagranicznych Republiki Słowenii, Ministerstwa Rozwoju Gospodarczego  i Technologii Republiki Słowenii oraz Słoweńskiej Izby Handlu i Przemysłu przesyłamy Państwu zaproszenie na spotkanie pt. MOŻLIWOŚCI BIZNESOWE POMIĘDZY SŁOWENIĄ i POLSKĄ – prezentacja potencjału i spotkania B2B.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 19 stycznia 2016r. o godz. 10.00  w Hotelu Monopol we Wrocławiu. Do udziału w spotkaniu zapraszane są przedsiębiorstwa zainteresowane spotkaniem B2B z firmami ze Słowenii, których listę wraz z charakterystyką branży znajdą Państwo z załączonym pliku. Prosimy o wybranie firmy, z którymi chcieliby Państwo podjąć rozmowy. Wśród przedsiębiorstw słoweńskich, które potwierdziły swój udział w spotkaniu jest m.in. Gorenje, Krka, Telekom Slovenije, Petrol, i in. Organizator zapewni również asystę tłumacza, jesli wyrażacie Państwo taką wolę.

W załączonych plikach przekazujemy Państwu:

zaproszenie organizatorów wraz z tłumaczeniem,

program spotkania

formularz zgłoszeniowy

listę firm słoweńskich bior±cych udział w spotkaniu – na stronie http://www.umwd.dolnyslask.pl/gospodarka/aktualnosci/ aktualizowana będzie lista firm słoweńskich w miarę ich zgłaszania się do udziału w spotkaniu B2B

Zgłoszenie udziału następuje poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w terminie do 12 stycznia 2016r. Organizatorzy spotkania: Ministerstwo Spraw Zagranicznych Republiki Słowenii, Ministerstwo Rozwoju Gospodarczego  i Technologii Republiki Słowenii oraz Słoweńska Izba Handlu i Przemysłu potwierdz± przyjęcia zgłoszenia do 15 stycznia 2016r.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonów:  71 776 95 68 lub 71 776 91 83.

Z wyrazami szacunku,

Katarzyna Banaszkiewicz

Wydział Gospodarki

Urz±d Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Departament Rozwoju Regionalnego

50-413 Wrocław, Walońska 3-5

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. +48 71 776 95 68

Czytany 7759 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 05 styczeń 2016 12:07