wtorek, 05 styczeń 2016 11:43

Szczyt polityczny - zaproszenie na dyskusję panelową

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Partnerstwo Odry to inicjatywa leżących wzdłuż granicy polsko-niemieckiej czterech regionów polskich i czterech landów niemieckich, która służy zacieśnianiu relacji transgranicznych i międzyregionalnych. Jej dzisiejszy charakter jest efektem wieloletniego zaangażowania partnerów na rzecz rozwoju tego obszaru.

Wyniki prac partnerstwa są regularnie poddawane ocenie i dyskusji szefów tych regionów podczas „Szczytów Politycznych Partnerstwa Odry“. Bardzo się cieszę, że kolejny Szczyt Polityczny Partnerstwa Odry odbędzie się na Dolnym Śląsku.

Serdecznie zapraszam Państwa oraz osoby i instytucje z Państwa otoczenia, które zajmują się relacjami polsko-niemieckimi do wzięcia udziału w dyskusji panelowej z udziałem marszałków i premierów landów niemieckich podczas Szczytu Politycznego, która odbędzie się

13 stycznia 2016 r. o godz. 10.30-12.20

w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu

Plac Wolności 1, 50-071 Wrocław

Po dyskusji Marszałek Województwa Dolnośląskiego, pan Cezary Przybylski zaprasza Państwa na poczęstunek.

Liczę, że ta  debata przyczyni się do wskazania kierunków rozwoju, dzięki którym obszar Partnerstwa Odry stanie się w przyszłości konkurencyjnym obszarem funkcjonalnym w Europie.

Proszę o potwierdzenie przybycia do 8 stycznia 2016 roku na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Z serdecznymi pozdrowieniami

w imieniu Marszałka Województwa Dolnośląskiego

Celestyna Górczyńska-Owsianko

Dyrektor Wydziału Współpracy z Zagranicą

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Czytany 6913 razy