wtorek, 01 grudzień 2015 09:14

Bezpłatne szkolenia BHP ze środków ZUS - ostatnie miejsca

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział we Wrocławiu, w ramach realizacji zadań dotyczących prewencji wypadkowej, przy współpracy z firmą ASEKOR, zaprasza chętnych przedsiębiorców do skorzystania z okresowych bezpłatnych szkoleńBHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami.

Szkolenia finansowane są przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych ze środków Funduszu Wypadkowego w ramach Funduszu Ubezpieczeń Społecznych.

Kto może skorzystać z bezpłatnych szkoleń BHP?

Z bezpłatnych szkoleń mogą skorzystać pracodawcy prowadzący działalność gospodarczą oraz osoby zatrudnione w jednym z następujących sektorów: przetwórstwo przemysłowe, handel hurtowy i detaliczny, naprawa pojazdów samochodowych i motocykli, opieka zdrowotna i pomoc społeczna, budownictwo, transport, edukacja. Szkolenia skierowane są do przedsiębiorstw z terenu województwa dolnośląskiego. Szkolenia BHP przeprowadzone zostaną w ramach prewencji wypadkowej realizowanej przez ZUS, w oparciu o przepisy rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. nr 180 poz. 1860 z późn. zm.). Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają stosowne imienne zaświadczenie.

Jak zapisać się na bezpłatne szkolenie BHP?

1. Poprawnie wypełnij kwestionariusz zgłoszenia udziału, który jest do pobrania na stronie www.szkoleniabhp.net
2. Prześlij formularz zgłoszenia udziału na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. W tytule wiadomości wpisz: Szkolenie ZUS - imię i nazwisko lub nazwę firmy
4. W ciągu 24 godzin od przesłania kwestionariusza otrzymają Państwo w wiadomości zwrotnej potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.

Czytany 6298 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 01 grudzień 2015 09:27