Uwaga
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.
poniedziałek, 30 listopad 2015 12:29

Kto nie był niech żałuje! Następne „Andrzejki” ZIG dopiero za rok

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

27 listopada 2015 r. w klimatycznym browarze „Złoty Pies” mieszczącym się w samym sercu Wrocławia odbyły się „Andrzejki” Zachodniej Izby Gospodarczej, na które przyszło wielu Członków ZIG, chcących spędzić ten piątkowy wieczór w miłym Izbowym gronie.

Specjalnie dla gości Pan dr Łukasz Szwed – Główny Piwowar opowiedział licznie przybyłym gościom o tajnikach produkcji piwa. Jednocześnie Organizatorzy przygotowali specjalną Andrzejkową niespodziankę, którą okazały się Karty Stałego Klienta browaru „Złoty Pies”.

Prócz tego uczestnicy „Andrzejek” mieli okazję nie tylko skosztowania wybornego piwa, jak również spróbowania jego warzenia pod czujnym okiem najlepszych specjalistów w swej dziedzinie.

Te i inne atrakcje sprawiły, że „Andrzejki” ZIG nie tylko upłynęły zbyt szybko, ale były również okazją do bliższego poznania się Członków Izby i odświeżenia znajomości.

W tym miejscu pragniemy podziękować Menadżerowi i pracownikom browaru "Złoty Pies" za wspaniałą gościnę, pyszne potrawy i świetną obsługę.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Czytany 5825 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 30 listopad 2015 12:55

Galeria

{gallery}532{/gallery}