Uwaga
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.
środa, 25 listopad 2015 16:31

Sukces eventu " Cyfrowa rewolucja" w siedzibie Google Polska !!!

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

       

 

24 listopada 2015 roku, w budynku Bema Plaza, który jest siedzibą Google Polska we Wrocławiu, odbył się event pt. “Cyfrowa rewolucja”. Organizatorami wydarzenia byli Fly on the cloud (oficjalny partner Google Inc.), Google Polska oraz Zachodnia Izba Gospodarcza.

Na konferencji nie zabrakło czołowych przedstawicieli branży technologicznej w Polsce, którzy przedstawili prezentację usługi, dotyczącej nowoczesnych rozwiązań skierowanych do biznesu.

Prelegenci:

Magdalena Dziewguć - Head of Google for Work (PL,CZ,SK): Magda zapewniła, że nie trzeba mieć żadnej taksówki, aby być liderem na rynku taksówkarskim, nie trzeba posiadać przestrzeni magazynowej, aby być największym sklepem internetowym na świecie ani nie trzeba posiadać żadnego hotelu, czy mieszkania, aby zapewnić noclegi milionom ludzi - podsumowując, przytoczone przykłady potwierdzają, że rozwój technologiczny jest nieunikniony dla każdego segmentu biznesowego. Magda uświadomiła zebranym gościom, jak nie przegapić swojej szansy na cyfrową transformację.

 

Łukasz Sobczyński - Territory Manager, Google Apps for Work, Poland and CEE markets: Łukasz przy pomocy swojej prezentacji, ukazał gościom możliwość szybszej, łatwiejszej i przyjemniejszej komunikacji z każdą osobą z dowolnego miejsca na świecie - czyli przedstawił praktyczne zastosowanie usługi Google Apps for Work. Dzięki jego wystąpieniu uświadomiliśmy sobie, że świat nie ma już granic.

 

Michał Kramarz - Head of Startups & Export Google - Michał zobrazował gościom potencjał rozwojowy światowych rynków oraz przedstawił usługi, które są proponowane przez Google m.in Google Trends, które można z sukcesem wykorzystywać w każdym biznesie.

 

Piotr Wieczorek - CEO of Fly on the cloud - Piotr ukazał gościom przykład cyfrowej transformacji, na podstawie jednej z wrocławskich firm. Ciekawą częścią wystąpienia był Hangouts z CEO tejże firmy, który zapewnił gościom, że nie wyobraża sobie takiej sytuacji, że przegapiłby pociąg zmierzający do nowoczesnej przyszłości. Piotr zapewnił gości, że jako oficjalny partner Google Inc. chętnie pomoże wsiąść do tego technologicznego pociągu.

 

Organizatorzy chcieliby podziękować za tak liczne przybycie wszystkim gościom (było Was ponad 100!)  Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się ponownie!

 

relacja: Fly on the cloud

zdjęcia: ZIG

Czytany 4829 razy Ostatnio zmieniany środa, 25 listopad 2015 17:45

Galeria

{gallery}530{/gallery}