wtorek, 10 listopad 2015 08:28

Centrum doradczo – konsultacyjne ds. Funduszy Unii Europejskiej

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zachodnia Izba Gospodarza zaprasza wszystkich przedsiębiorców do korzystania z pomocy Centrum doradczo – konsultacyjnego ds. Funduszy Unii Europejskiej, działającego w ZIG. Zapraszamy Państwa w każdy pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca, w godzinach od 13 do 15, na spotkanie z doradcami – specjalistami ds. Programów Unii Europejskiej. Współpracujemy z firmą ARI - Agencją Rozwoju Innowacji S.A., która od lat specjalizuje się w pozyskiwaniu dotacji dla firm.

Na spotkania można umawiać się, wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z wypełnionym tzw. Wstępnym Formularzem Analizy Przedsiębiorstwa / Organizacji. Informacje przekazane w formularzu, pozwolą nam lepiej przygotować się do spotkania z Państwem i umożliwią wstępną weryfikację i dobranie jak najlepszego konkursu do potrzeb Państwa przedsiębiorstwa . Doradztwo jest bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy już w najbliższy poniedziałek tj. 16 listopada br. Przed konsultacjami prosilibyśmy o wypełnienie i przesłanie w/w formularza na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dr inż. Julita Markiewicz-Patkowska

Dyrektor ds. Innowacji i Funduszy Międzynarodowych w Zachodniej Izbie Gospodarczej

Sylwia Lasota

Dyrektor ds. Dyrektor ds. Współpracy Międzynarodowej w Zachodniej Izbie Gospodarczej

Czytany 6490 razy