poniedziałek, 09 listopad 2015 08:24

Witamy w LSSE - Zapraszamy do Zgorzelca

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W imieniu Zarządu Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej serdecznie zapraszam na spotkanie informacyjne dotyczące nowej podstrefy LSSE utworzonej na terenie Zgorzelca. Decyzją Rady Ministrów, Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna powiększyła się o ponad 70 ha w Zgorzelcu. Oznacza to nowe możliwości rozwoju gospodarczego dla tej części Dolnego Śląska.

We wtorek, 10 listopada br. o godz. 10:00 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu, przy ul.Parkowej 1 przedstawimy Państwu ofertę LSSE kierowaną do przedsiębiorców w związku z włączeniem nowych terenów inwestycyjnych w granice Strefy. Spotkanie będzie też okazją do rozmów o planach, oczekiwaniach i wyzwaniach, które przed nami stoją.

W załączniku przesyłam zaproszenie na spotkanie. Proszę o potwierdzenie Państwa obecności do dnia 9 listopada br., do godz. 12:00. Zgłoszenia proszę kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

 

 

 

Powiększona wersja zaproszenia: w załączniku.

Czytany 4333 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 09 listopad 2015 08:35