piątek, 06 listopad 2015 09:50

XI POLSKO-SAKSOŃSKIE FORUM GOSPODARCZE/misja gospodarcza do Saksonii dla branży IT

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zaproszenie dla firm członkowskich Zachodniej Izby Gospodarczej do udziału w XI POLSKO-SAKSOŃSKIM FORUM GOSPODARCZYM, które odbędzie się w środę 2 grudnia 2015r.  w Steingenberger Hotel de Saxe w Dreźnie. Tegoroczne Forum w Saksonii dedykowane jest branży IT, a tematem przewodnim Forum jest „IT – klucz rozwoju”.
Forum służy nawiązaniu kontaktów kooperacyjnych pomiędzy dolnośląskimi i saksońskimi przedsiębiorcami, wymianie informacji o planowanych projektach informatycznych oraz poszerzaniu wiedzy na temat aktualnych dążeń potencjalnych partnerów. Idealną okazją do nawiązania i intensyfikacji kontaktów biznesowych będzie planowany podczas Forum Bussines-Speed-Dating i spotkanie Get-together.

Organizatorzy zapraszają jednoczesnie przedsiębiorców branży IT do udziału w organizowanej przez Wydział Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Wojewodztwa Dolnośląskiego w dniu 3 grudnia 2015 roku misji gospodarczej do Saksonii dla branży IT.. Celem misji jest poznanie najlepszych praktyk stosowanych w Saksonii w zakresie cyfryzacji.

W załączeniu znajdziecie Państwo program obu przedsięwzięć wraz z formularzem zgłoszeniowym i linkiem do rejestracji.

Zgłoszenie chęci udziału w Forum lub w misji i Forum następuje poprzez wysłanie załączonego formularza zgłoszeniowego do dnia 13 listopada 2015 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz dodatkowo wypełnienie online wymaganych informacji o firmie/instytucji na stronie: http://goo.gl/forms/5IDTMPM6zg

Czytany 6588 razy Ostatnio zmieniany piątek, 06 listopad 2015 10:08