wtorek, 03 listopad 2015 07:42

Stan Bezpieczeństwa Informacji w Polsce 2015

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Obawa przed utratą reputacji z powodu naruszenia cyberbezpieczeństwa staje się głównym zmartwieniem światowych firm i aż 36% z nich dochodzi odszkodowania z tego właśnie tytułu. Weź udział w badaniu http://www.pwc.pl/badaniebezpieczenstwa i dowiedz się, ile razy hakerzy zaatakowali polskie firmy a ile z nich ubezpiecza się na wypadek cyberzagrożeń?

Badanie cyberbezpieczeństwa w polskich firmach - wypełnij ankietę

Jest to już trzecia edycja badania "Stan Bezpieczeństwa Informacji w Polsce w 2015", będącego unikalną i kompleksową analizą praktyk w zakresie bezpieczeństwa informacji w polskich firmach. Celem badania jest pogłębienie wiedzy na temat postrzegania przez kierownictwo firm obecnych oraz przyszłych wyzwań stojących przed bezpieczeństwem informacji w organizacjach, a wszystkie odpowiedzi są poufne i anonimowe.

Na podstawie przeprowadzonego badania powstanie raport dotyczący poziomu bezpieczeństwa informacji w Polsce w 2015 roku, którego egzemplarz wraz z numerem magazyny Strategy+Businesszostanie przekazany respondentom na wskazany przez nich adres.

Państwa punkt widzenia jest dla nas niezwykle cenny, dlatego z góry dziękujemy za poświęcony czas i zachęcamy do wypełnienia ankiety (link http://www.pwc.pl/badaniebezpieczenstwa) oraz podzielenia się swoim zdaniem.

 

Czytany 6693 razy