poniedziałek, 19 październik 2015 08:25

Spotkanie z Iron Mountain Polska i GIODO – 16.10. 2015 r.

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dnia 16 października 2015 roku w Centrum Biznesowo-Konferencyjnym Zachodniej Izby Gospodarczej odbyło się spotkanie z Iron Mountain i GIODO na temat przetwarzania danych osobowych w miejscu pracy. Celem spotkania było zapoznanie się z możliwościami, jakie niesie ze sobą nowelizacja ustawy kodeksu pracy.

Wśród pytań, na które goście spotkania chcieli odpowiedzieć, znajdowały się pytania na temat bezpieczeństwa związanego ze skanowaniem danych pracowniczych, oraz alternatywnego (cyfrowego) przechowywania dokumentacji pracowniczej.

Tradycyjnie już gości powitał Prezes Zarządu ZIG – Marek Pasztetnik. Następnie Marek Bugała –   Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu w Iron Mountain Polska opowiedział o efektywności i bezpieczeństwie, związanym z przechowywaniem danych o pracownikach w wersji elektronicznej.

Po sesji pytań i odpowiedzi Andrzej Lewiński – Zastępca Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych przedstawił z kolei listę przepisów prawa, które zobowiązują do przechowywania danych osobowych o pracownikach.

Spotkanie uwiecznił poczęstunek, podczas którego licznie przybyli goście mogli na gorąco podzielić się wnioskami z seminarium.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia:

Czytany 6358 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 19 październik 2015 08:48