wtorek, 06 październik 2015 07:34

Plebiscyt na najbardziej kreatywne firmy Warto się chwalić – profesjonalne jury zweryfikuje zgłoszenia

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dziś, 5 października br, ruszył plebiscyt redakcji „Strategie i Biznes” na dynamiczne, z dużym potencjałem, firmy, które mogą się pochwalić rynkowi prorozwojowymi, ciekawymi i zaskakującymi projektami. Zachęcamy do chwalenia się i zgłaszania swoich dokonań. Ocenią je prezesi, dyrektorzy i specjaliści za pośrednictwem głosowania internetowego i Kapituła konkursu, złożona z uznanych praktyków biznesowych oraz cieszących się zaufaniem ekonomistów; wskaże najlepsze i to one zostaną uhonorowane statuetką „Kreatora Biznesu 2015”. Czym i dla kogo jest to wyróżnienie?

Kreator Biznesu 2015 to nagroda za najlepsze projekty oraz produkty kierowane dla firm w danym roku kalendarzowym. Projekt ma na celu wyłonienie najlepszych firm, których cechuje tzw. intuicja biznesowa, największa kreatywność oraz tych, które osiągają ponadprzeciętne wyniki i proponują rynkowi unikalne rozwiązania/produkty/usługi w 8 sektorach.

 - Bankowość i Finanse

- Doradztwo/Konsulting

- Human Resources

- Marketing i Sprzedaż

- Outsourcing

- Produkcja

- IT i Telekomunikacja

- Transport i Logistyka

Odbiorcy plebiscytu:

Redakcja Strategii i Biznes zamierza skupić wokół plebiscytu "Kreatora Biznesu" środowisko wyższej i średniej kadry zarządzającej w firmach tak, aby w jak najprostszy i czytelny sposób mogli oni zapoznać się z nowymi trendami oraz swoimi działaniami doprowadzili do szybkiego sukcesu firmy. Otwarta formuła plebiscytu stanowi jego główną zaletę.

Co wyróżnia nasz projekt?

- Szerokie, przekrojowe działania edukacyjne

- Nowatorska i interesująca formuła programu

- Otwarty, ogólnopolski, plebiscytowy charakter

- Wielomilionowy zasięg oddziaływania

- Prestiżowi i wiarygodni Partnerzy

- Niewielki koszt w zamian za ogólnopolskie dotarcie

Zgłoś już dziś swoją firmę na http://kreatorbiznesu.strategieibiznes.pl/

 

 

Czytany 7631 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 06 październik 2015 07:44