piątek, 31 lipiec 2015 07:59

Zaproszenie na konferencję "Elektroniczna Dokumentacja Medyczna w Polsce i Europie

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Data Techno Park serdecznie zaprasza Państwa na konferencję „Elektroniczna Dokumentacja Medyczna w Polsce i Europie”, która odbędzie się w dniach 6-7 sierpnia 2015r. w Zamku Topacz w Ślezy koło Wrocławia.

Wymiana informacji w systemie ochrony zdrowia, bezpieczeństwo dokumentacji medycznej i rozwój technologii funkcjonujących w ramach elektronicznych danych medycznych – to główne tematy jakie zostaną poruszone podczas dwudniowej konferencji organizowanej przez Data Techno Park  w ramach projektu „Rozwój Ogólnopolskiego Klastra e-Zdrowie”. Do udziału w konferencji zaproszeni zostali zarówno członkowie klastra, wśród których przeważają organizacje badawcze oraz przedsiębiorstwa z branż IT i medycznej, ale również przedstawiciele placówek medycznych i administratorzy sieci IT. Celem konferencji jest wzmocnienie współpracy pomiędzy podmiotami skupionymi wokół Ogólnopolskiego Klastra e-Zdrowie oraz uświadomienie korzyści płynących ze współpracy branż IT, sektora medycznego oraz jednostek naukowo-badawczych. Wśród zaproszonych prelegentów są specjaliści z Polski, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Łotwy i Norwegii.

Data Techno Park sp. z o.o. jest instytucją otoczenia biznesu, realizująca szereg projektów w sferze innowacji i technologii głównie w branży medycznej. Wieloletnie doświadczenie we współpracy z sektorem medycznym pozwoliło Data Techno Park zdobyć wiedzę i doświadczenie, które dziś spółka wykorzystuje w ramach współpracy z podmiotami i instytucjami reprezentującymi różnorodne gałęzie nauki oraz biznesu. Spółka jest częścią Grupy Kapitałowej CUBE.ITG.

Data Techno Park jako koordynator Ogólnopolskiego Klastra e-Zdrowie dąży do stworzenia odpowiednich warunków sprzyjających rozwojowi nowoczesnych usług informatycznych w sektorze ochrony zdrowia.   Ogólnopolskie Klaster e-Zdrowie to porozumienie partnerów z obszaru świata nauki oraz świata biznesu. Cele projektu zostaną osiągnięte poprzez zakup infrastruktury informatycznej oraz oprogramowania niezbędnego do wytworzenia innowacyjnych usług przez członków Klastra. 

Miejsce konferencji: Zamek Topacz, Ślęza k. Wrocławia, ul. Główna 12

Dodatkowych informacji udzielają:

Anna Smycz-Michalak, tel.: 600 553 302, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Natalia Noczeń, tel.: 665 341 102, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aldona Mioduszewska, tel.: 663 008 500, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

 

 

Czytany 7992 razy