piątek, 17 lipiec 2015 06:49

ZIG uruchamia Informator Unijny

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Uprzejmie informujemy, iż właśnie uruchomiliśmy Informator Unijny ZIG, w którym znajdziecie Państwo bieżące informacje w sprawie wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, ogłaszanych konkursów w ramach RPO oraz programów krajowych.

Jednocześnie zapraszamy wszystkie osoby i firmy zainteresowane otrzymywaniem drogą mailową szczegółowych informacji, dokumentów programowych oraz zaproszeń na spotkania informacyjne, a także chcące podzielić się z nami swoimi opiniami do zapisania się do naszej bazy - platformy wymiany informacji „Informator Unijny ZIG”.

1 lipca br.  Zarząd Województwa Dolnośląskiego przyjął Harmonogram naborów wniosków o dofinansowanie w trybie konkursowym dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 na lata 2015 i 2016 oraz zaakceptował projekt Szczegółowego opisu osi priorytetowych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 (SZOOP RPO WD), który teraz zostanie przekazany do Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju w celu zaopiniowania zgodności dokumentu z Umową Partnerstwa i wytycznymi horyzontalnymi.

Zapraszamy do rejestrowania się na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Sylwia Lasota

Dyrektor ds. współpracy międzynarodowej i funduszy UE

Julita Markiewicz Patkowska

Dyrektor ds. innowacji i funduszy międzynarodowych

Czytany 5309 razy Ostatnio zmieniany piątek, 17 lipiec 2015 07:11