poniedziałek, 08 czerwiec 2015 09:26

Plebiscyt Proud Of You - Dumni z WAS - Edycja Dolnośląska 2015

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Serdecznie Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Plebiscycie gospodarczym wydawnictwa Biznes Regionów | The Regions’ Business pod patronatem m.in. Loży Dolnośląskiej Business Centre Club i Zachodniej Izby Gospodarczej.

Geneza

Ogłoszony po raz pierwszy w 2014 roku przez redakcję wydawnictwa Biznes Regionów | TheRegions’ Business plebiscyt pod hasłem PROUD OF YOU - DUMNI Z WAS, w którym przedstawiciele firm polskich działających na terenie Dolnego Śląska mogli wyróżnić i docenić firmy zagraniczne z tego obszaru, spotkał się dużym zainteresowaniem regionalnych środowisk biznesowych i gospodarczych. Niezbitym dowodem na to była zarówno duża liczba głosujących - blisko 6000, jak i wysoka frekwencja podczas gali finałowej w grudniu 2014r., kiedy to ogłoszono wyniki plebiscytu. Przybyło blisko sto osób - nominowanych do tytułu i laureatów, jak również pozostałych przedstawicieli życia gospodarczego Dolnego Śląska.

Idea

Obecnie redakcja wydawnictwa Biznes Regionów | The Regions’ Business realizuje trzy przedwakacyjne oraz dwie powakacyjne edycje plebiscytu dedykowane Dolnemu i Górnemu Śląskowi oraz Wielkopolsce, a także Pomorzu i Mazowszu. Tym razem głosowanie przebiega niejako w obie strony - na polską i zagraniczną firmę. Głosować można w 5 różnych kategoriach: Duma Regionu, Najlepszy Wizerunek, Osobowość w Biznesie, Najlepsza Usługa i Najlepszy Produkt. Głosowanie odbywa się na portalu www.biznesdolnoslaski.pl. 

Szczegóły znajdziecie Państwo w załączniku:

Czytany 8626 razy