wtorek, 02 czerwiec 2015 09:34

13 Aukcja Sztuki Współczesnej we Wrocławiu

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W sobotę 13 czerwca 2015 r. o godz. 19.00 we Wrocławiu  odbędzie się 13. Aukcja Sztuki Współczesnej. Wydarzenie będzie miało miejsce w Sky Tower.  Na 13.  Aukcji Sztuki każdy zainteresowany będzie miał okazję nabyć dzieła wielu młodych polskich artystów, którzy zdobywają coraz większą popularność wśród kolekcjonerów i miłośników sztuki współczesnej.

Warto zwrócić uwagę na szereg ciekawych prac, stworzonych m.in. przez takich twórców jak  Stanisław Tomalak, Andrzej Fronczak, Katarzyna Rutkowska i wielu innych. Wszystkie wybrane do udziału w aukcji dzieła odznaczają się oryginalnością, nieszablonowością tematów oraz różnorodnością używanych środków malarskich.

Aukcja we Wrocławiu  to okazja do nabycia za stosunkowo niewielką kwotę obrazu, który zapewni możliwość obcowania ze wspaniałą sztuką każdego dnia. Dzieła współczesnych artystów niewątpliwie staną się też doskonałą ozdobą wnętrza - nic bowiem nie prezentuje się okazalej niż oryginalny obraz wyeksponowany na  ścianie w domu, czy we własnym gabinecie. Poza tym, inwestycja w sztukę  współczesną jest obecnie bardzo dobrym sposobem lokowania kapitału.

Wszystkich chętnych zachęcamy do wzięcia udziału w tej interesującej imprezie artystycznej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, zaś cena wywoławcza każdego z dzieł zaczyna się już od 500 złotych.

50 specjalnie wybranych obrazów już można oglądać na stronie Domu Aukcyjnego DNA
www.da.dnagallery.pl.

 13. Aukcja Sztuki Współczesnej we Wrocławiu
13 czerwca (sobota) 2015 roku, godz. 19.00
Sky Tower, I piętro
ul. Powstańców Śląskich 95, Wrocław
www.da.dnagallery.pl

Czytany 8223 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 02 czerwiec 2015 09:39