czwartek, 07 maj 2015 08:49

MBA Day 2015 we Wrocławiu

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już 23 maja br. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu i Franklin University zapraszają na MBA Day 2015. Dla uczestników spotkania przygotowano dwa wykłady otwarte: „Disruptive Innovation:  Seeing New Opportunities” (w jęz. angielskim), który poprowadzi dr Thomas G. Seiler z Franklin University oraz „Budowanie marki – od koncepcji do sukcesu” według Aldony Kucner, wykładowczyni WSB.

Partnerem MBA Day 2015 jest  Stowarzyszenie Klub MBA Wrocław. W programie przewidziano ponadto spotkanie ze słuchaczami i absolwentami programów MBA wrocławskiej uczelni.

Studia Master of Business Administration to najwyższy poziom edukacji związanej z biznesem – podkreśla Dorota Otręba, dyrektor Biura MBA WSB we Wrocławiu. – Osoby, które posiadają dyplom ukończenia tych studiów, mogą liczyć na lepsze stanowiska oraz wyższe wynagrodzenie. Są kluczem do rozwoju kariery, pomagają w realizacji założonych celów, spełnianiu marzeń i rozwoju zainteresowań, poszerzają horyzonty, uzupełniają wiedzę, doskonalą umiejętności. Oprócz tego są nieocenionym źródłem nowych kontaktów biznesowych i towarzyskich – dodaje.

Szczegóły i zapisy: http://www.wsb.pl/wroclaw/aktualnosci/mba-day-juz-w-maju

Spotkanie odbędzie się w WSB we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31.

Sylwetki prelegentów:

  • Aldona Kucner, MBA
    Od 2007 trener i doradca wielu dolnośląskich firm i organizacji. Członek Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK. Facylitator metody Open Space Technology. Szeroka, piętnastoletnia praktyka w marketingu, min. w agencji reklamowej, agencji mailingowej oraz w działach marketingu wielu przedsiębiorstw typu Business to Business. 
  • dr Thomas G. Seiler
    Dr Thomas G. Seiler jest członkiem Rady Nadzorczej Franklin University oraz dziekanem na Franklin University Ross College of Business, Ohio, USA. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w rachunkowości, które zdobył pracując w firmach publicznych i dużych korporacjach. Dodatkowo, praca w międzynarodowych instytucjach finansowych pozwoliła mu na zdobycie doświadczenia w zakresie prawa handlowego.

Dodatkowe informacje:

Danuta Studencka-Derkacz

Rzecznik prasowy WSB we Wrocławiu

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Tel. 602 615 415

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 8265 razy