wtorek, 05 maj 2015 08:21

Zaproszenie na Regionalne Forum Przedsiębiorców

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W imieniu EY oraz PKO Banku Polskiego, serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu spotkań regionalnych dla przedsiębiorców pt.: „Regionalne Forum Przedsiębiorców”, które odbędzie się 21.05.2015 o godzinie 17.00 w Hotelu Sofitel przy ul. Św. Mikołaja 67 we Wrocławiu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców dotyczącym zarówno publicznej dyskusji nad problemami w prowadzeniu biznesu, jak i wzajemnej wymiany doświadczeń, postanowiliśmy już po raz trzeci wyjść z inicjatywą, która umożliwi zaspokojenie tych potrzeb. Na pierwszą edycję Regionalnego Forum Przedsiębiorców w 2013 r. składało się 5 spotkań, w zeszłym roku odbyło się ich 7, natomiast chcąc kontynuować trend wzrostowy w tegorocznej edycji postanowiliśmy zorganizować aż 8 spotkań regionalnych w różnych miastach Polski. Do tej pory w spotkaniach wzięło udział ponad 600 czołowych polskich przedsiębiorców i dołożymy wszelkich starań, aby w tegorocznej edycji spotkania cieszyły się równie dużym powodzeniem, co sprzyja nie tylko wymianie wiedzy, ale także nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych.

Temat panelu dyskusyjnego to: „Jak być przedsiębiorczym w przedsiębiorstwie? W poszukiwaniu motorów wzrostu.”. Do udziału w dyskusji zaprosiliśmy ponownie czołowych polskich przedsiębiorców, a wśród nich także zdobywców tytułu „Przedsiębiorca Roku” oraz ekspertów gospodarczych EY i PKO Bank Polskiego. Podzielą się oni z uczestnikami unikatową wiedzą i doświadczeniami z prowadzenia firmy „drogą na szczyt”, a także na swoim przykładzie pokażą jak przewidywać ryzyka i je pokonywać. Głos w dyskusji zabiorą także eksperci gospodarczy EY i PKO Bank Polskiego, którzy wskażą najważniejsze czynniki determinujące rozwój polskiej gospodarki. Pozwoli to na wypracowanie unikatowych wniosków, a także na zidentyfikowanie najskuteczniejszych „motorów wzrostu” w zależności od regionu prowadzenia działalności, czy też specyfiki przedsiębiorstwa.

Po spotkaniu, zapraszamy na bankiet, który będzie doskonałą okazją do rozmów kuluarowych i nieformalnej wymiany zdań z ekspertami. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Czytany 7801 razy