poniedziałek, 04 maj 2015 12:15

AB S.A. przesiada się na rowery

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

AB S.A., czołowy dystrybutor IT w Europie Środkowo-Wschodniej od maja włącza się do rowerowej rywalizacji w ramach Europejskiego Wyzwania Rowerowego 2015.

Miasto Wrocław, z którym spółka AB jest związana od samego początku swego istnienia, czyli od 25 lat, w tym roku dołącza do rowerowej rywalizacji miast z całej Europy, która potrwa od 1 do 31 maja. Przejechane przez mieszkańców kilometry będą mierzone przy użyciu aplikacji i zapisywane na konto danego miasta. Zwycięży to, które uzbiera ich najwięcej

Dodatkowo Wrocław zorganizował wewnątrz-miejskie wyzwanie dla firm, do którego zgłosiło się AB S.A. wraz ze swoimi pracownikami. Aby uczestniczyć w rowerowym wyzwaniu wystarczy zainstalować mobilną aplikację Cycling365 i za jej pomocą mierzyć przejechane kilometry. Nagroda główna zostanie przyznana dla firmy, która uzyska największą frekwencję cyklistów w czasie trwania konkursu (stosunek procentowy do ilości osób pracujących w firmie).

Udział pracowników AB w Europejskim Wyzwaniu Rowerowym to kolejne wydarzenie związane z aktywnym stylem życia, do którego firma zachęca swoich pracowników. Reprezentanci wrocławskiego dystrybutora w ostatnim czasie wzięli udział m.in. w Biegu z Konstytucją w Kobierzycach (3 maja) oraz wystartują w zawodach Samsung Knox Triathlon IT (11-13 czerwca).

***

Grupa kapitałowa AB plasuje się w czołówce największych dystrybutorów IT/ AGD/ RTV i zabawek w Europie. Prowadzi działalność w Polsce, Czechach i na Słowacji, sprzedając produkty największych światowych producentów nowoczesnych technologii do ponad 16 000 partnerów handlowych. Od 2006 roku spółka AB SA jest notowana na GPW.

Więcej informacji na temat spółki można znaleźć na stronie www.ab.pl

Czytany 8024 razy