poniedziałek, 04 maj 2015 12:06

EnGenius w ofercie AB S.A.

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

EnGenius Networks Europe, specjalizujący się w dziedzinie bezprzewodowych rozwiązań sieciowych dołączył do grona dostawców AB S.A. – czołowego dystrybutora IT w Europie Środkowo-Wschodniej.

Podpisana umowa dystrybucyjna obejmuję pełną linię produktów EnGenius, w tym także rozwiązanie Neutron Distributed Network - skalowalne rozwiązanie do tworzenia i zarządzania infrastrukturą sieciową bezprzewodową różnych wdrożeń w środowiskach biurowych, edukacyjnych i hotelarskich.

- Rozpoczynając współpracę z AB S.A., EnGenius Networks Europe zyskuje profesjonalnego partnera specjalizującego się w dystrybucji wartości dodanej komponentów sieci bezprzewodowych w tej części Europy. Spółka AB posiada cenną sieć partnerów i klientów, którym obecnie będzie można zaoferować pełną gamę naszych produktów i rozwiązań – mówi M.C. Leo, dyrektor zarządzający w EnGenius Networks Europe.

AB S.A. jest wyłącznym dystrybutorem produktów i rozwiązań EnGenius w Polsce.

***

EnGenius Networks Europe BV z siedzibą w Holandii, jest europejskim oddziałem dystrybucji produktów EnGenius. EnGenius jest wiodącą marką Senao Networks, Inc., producenta bezprzewodowego sprzętu komunikacji sieciowej na Tajwanie. EnGenius oferuje kompletną linię produktów dla wszystkich środowisk bezprzewodowych oraz dla systemów komunikacji bezprzewodowej klasy korporacyjnej, która obejmuje serwery sieciowe i produkty bezpieczeństwa, sieci miejskich bezprzewodowych punktów dostępowych oraz rozwiązania bezprzewodowe dla użytkowników indywidualnych.

***

Grupa kapitałowa AB plasuje się w czołówce największych dystrybutorów IT/ AGD/ RTV i zabawek w Europie. Prowadzi działalność w Polsce, Czechach i na Słowacji, sprzedając produkty największych światowych producentów nowoczesnych technologii do ponad 16 000 partnerów handlowych. Od 2006 roku spółka AB SA jest notowana na GPW.

Więcej informacji na temat spółki można znaleźć na stronie www.ab.pl

 

Czytany 5522 razy