wtorek, 28 kwiecień 2015 08:08

AB S.A. z nową dystrybucją na wyłączność

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wrocławska spółka AB, czołowy w Europie Środkowo-Wschodniej dystrybutor IT, popisała umowę dystrybucyjną z Opzoon Technology Co., LTD. Na mocy podpisanego kontraktu od maja 2015 AB S.A. staje się wyłącznym dystrybutorem na Polskę przełączników sieciowych tej firmy.

Opzoon Technology Co., LTD. to pionier rozwiązań typu NGDT (Next Generation Data Center). W pierwszej kolejności w ofercie dystrybutora pojawią się przełączniki klasy enterprise i data center, a docelowo dostępna będzie pełna oferta tego vendora, na którą składają się między innymi rozwiązania firewall, urządzenia storage i sprzętowa infrastruktura konwergentna. Te ostatnie rozwiązanie umożliwia m.in. umieszczenie zasobów obliczeniowych, sieci oraz pamięci masowej we wspólnej puli zasobów, która może zostać wstępnie skonfigurowana przez producenta.

 - "Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy dystrybucyjnej z Opzoon Technology. Rozwiązania, które dzięki temu pojawią się w ofercie AB S.A. wpisują się w strategię stałego rozwoju działu Enterprise Business Group w naszej firmie. Jesteśmy przekonani, że dzięki dominującej pozycji grupy AB na rynku dystrybucji IT w  Europie Środkowo-Wschodniej oraz doświadczeniu i wiedzy firmy Opzoon dostarczymy naszym partnerom najlepsze i sprawdzone usługi oraz produkty" – mówi Jarosław Słowiński, Purchasing Director, AB S.A.

Pełna oferta produktów Opzoon Technology dostępna jest na stronie: www.abonline.pl

 

Czytany 7980 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 28 kwiecień 2015 08:18