piątek, 24 kwiecień 2015 06:42

Europejskie modele wspierania Przedsiębiorczości Akademickiej - seminarium 6 maja 2015r.

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DOZAMEL Sp. z o.o, partner w projekcie „SPINqbator ZDolnego Śląska”, pragnie serdecznie zaprosić na seminarium pt. „Europejskie modele wspierania Przedsiębiorczości Akademickiej. Najlepsze praktyki w transferze technologii w opinii polskich i zagranicznych ekspertów”. Seminarium odbędzie się 6 maja 2015 r. (środa) o godzinie 09:00 w Centrum Konferencyjnym Wrocławskiego Parku Przemysłowego (III piętro, Sala Miedziana) we Wrocławiu przy ulicy Fabrycznej 10.

 

 

W trakcie seminarium – na którym wystąpią przedstawiciele miasta i regionu, a także eksperci z Polski i zagranicy – zaprezentowane zostaną dobre praktyki związane z transferem technologii, modele wspierania przedsiębiorczości akademickiej (polskie i europejskie), a także zasady i sposoby wspierania przedsiębiorców w regionie i w mieście (w szczególności w perspektywie budżetowej Unii Europejskiej na lata 2014-2020).

 

 

Seminarium organizowane jest w ramach realizacji partnerskiego projektu „SPINqbator ZDolnego Śląska” nr UDA-POKL.08.02.01-02-019/11 sygnowanego przez Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. (lidera projektu), Międzynarodową Szkołę Wyższą Logistyki i Transportu, Dozamel Sp. z o.o. oraz partnera międzynarodowego Birmingham City Council. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Głównym organizatorem wydarzenia jest firma DOZAMEL Sp. z o.o., jeden z partnerów projektu.

 

 

Projekt skierowany jest do studentów, absolwentów, doktorantów i pracowników naukowych dolnośląskich uczelni wyższych. Jego celem jest przygotowanie uczestników do samodzielnego prowadzenia działalności gospodarczej spin-off/out w dziedzinach kluczowych dla gospodarki Województwa Dolnośląskiego. 

 

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Prosimy o rejestrowanie się poprzez stronę:

 

www.przedsiebiorczosc-akademicka-seminarium.evenea.pl 

 

do dnia 30 kwietnia 2015.

 

Zaproszenie oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo w załącznikach.

 

 

Czytany 8164 razy Ostatnio zmieniany piątek, 24 kwiecień 2015 13:09